Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 291

14K arany pecsétgyűrű ónix kővel, jelzett 8,36 g m: 61
22123.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst(Ag) ékszerek aventurin ásvánnyal, fülbevalópár, gyűrű, jelzéssel és jelzés nélkül, méret: 59, bruttó: 3,6 g
22124.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,8 g
22125.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag) monogramos cigarettatárca kő berakással, jelzett, 10×7,5 cm, bruttó: 97,5 g
22126.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Arany (Au) 14K fülbevalópár, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 4,9 g
22127.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Ezüst (Ag) fonott karlánc. 39 g 32 cm
22128.

Rufpreis:
10 000 HUF
20

14K arany (Au) király mintás nyaklánc. Jelzett 18,1 g 59 cm
22129.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

KIOSZ 25 éves ezüst (Ag) gyűrű jelzett 8,73 g m: 71
22130.

Rufpreis:
2 000 HUF

14K arany bross, sérült. malachittal. 6,6 g 1,5 cm
22131.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst (Ag) medál, jelzés nélkül, nettó: 3,9g
22132.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc hovlit kővel. Jelzett, br 13,74 g 30x30 mm
22133.

Rufpreis:
8 000 HUF

14k arany (Au) gyűrű, jelzett 1,68 g m:
22134.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF