Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3101062
22123
462
110000
Jewellery and precious metal items
14K arany pecsétgyűrű ónix kővel, jelzett 8,36 g m: 61
3108196
22124
462
Ezüst(Ag) ékszerek aventurin ásvánnyal, fülbevalópár, gyűrű, jelzéssel és jelzés nélkül, méret: 59, bruttó: 3,6 g 3108177
22125
462
Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,8 g
3100227
22126
462
19000
Ezüst (Ag) monogramos cigarettatárca kő berakással, jelzett, 10×7,5 cm, bruttó: 97,5 g 3100232
22127
462
55000
Arany (Au) 14K fülbevalópár, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 4,9 g 3103117
22128
462
Ezüst (Ag) fonott karlánc. 39 g 32 cm 3101067
22129
462
220000
14K arany (Au) király mintás nyaklánc. Jelzett 18,1 g 59 cm 3101083
22130
462
KIOSZ 25 éves ezüst (Ag) gyűrű jelzett 8,73 g m: 71
3108149
22131
462
70000
14K arany bross, sérült. malachittal. 6,6 g 1,5 cm 3110432
22132
462
Ezüst (Ag) medál, jelzés nélkül, nettó: 3,9g
3108146
22133
462
Ezüst (Ag) nyaklánc hovlit kővel. Jelzett, br 13,74 g 30x30 mm
3108214
22134
462
28000
14k arany (Au) gyűrű, jelzett 1,68 g m:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF