https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 291
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3048559
22025
462
0
130000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K biedermeier stílusú nyitható képtartó medál, jelzett, 5×2,8 cm, nettó: 8,8 g
Das Lot is nicht erreichbar
3048573
22026
462
0
130000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 14K walles karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,3 g
Das Lot is nicht erreichbar
3042799
22027
462
0
170000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au/14k) régi csiszolású gyémánttal ékített gyűrű, cca. 0,8ct, jelzés nélkül, m: 54, bruttó: 2,6g
Das Lot is nicht erreichbar
3042855
22028
462
0
170000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Gyémánt 0,66ct rózsaszín, vegyes csiszolással I2 4,76x4,67x3,27 mm tanúsítvánnyal
Das Lot is nicht erreichbar
3042544
22029
462
0
100000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 18K gyűrű természetes smaragddal, 0,3 ct, gyémánttal, ca. 0,01 ct, modern briliáns, jelzett, tanúsítvánnyal, méret: 61, bruttó: 2,6 g
Das Lot is nicht erreichbar
3010478
22030
462
0
70000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14k arany (Au) gyűrűk, fél pár fülbevaló, egyéb alkatrész, nagyobb darabok jelzettek össz 5,88 g
Das Lot is nicht erreichbar
3042794
22031
462
0
240000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
18 K fehérarany gyűrű 11 db gyémánttal. 0,4 c VVS1-VS, F-G, 0,55c VS1-SI G-H Br 5,4 g, m: 53 Certifikáttal, eredeti dobozában. / 18 Ct white gold ring with 11 diamonds.
Das Lot is nicht erreichbar
3042607
22032
462
0
280000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Fehérarany (Au) 18K nyaklánc 18 db gyémánttal, 0,45 ct, Top brilliáns csiszolás, jelzett, br 6,57 g
Das Lot is nicht erreichbar
2844512
22033
462
0
260000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au/14k) brillekkel ékített gyűrű (cca. 0,55ct), jelzett, m: 57. bruttó: 7,7g
Das Lot is nicht erreichbar
3042650
22034
462
0
280000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
18K sárgaarany fonott karlánc. Jelzett 15,1g 19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2662522
22035
462
0
180000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
Das Lot is nicht erreichbar
3027695
22036
462
0
140000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) nagy méretű hullámos peremű gyümölcstál, d: 28 cm, nettó: 631 g
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse