https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 291

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Arany (Au) 14K biedermeier stílusú nyitható képtartó medál, jelzett, 5×2,8 cm, nettó: 8,8 g
1
22025.

Arany (Au) 14K biedermeier stílusú nyitható képtartó medál, jelzett, 5×2,8 cm, nettó: 8,8 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K walles karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,3 g
1
22026.

Arany (Au) 14K walles karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) régi csiszolású gyémánttal ékített gyűrű, cca. 0,8ct, jelzés nélkül, m: 54, bruttó: 2,6g
1
22027.

Arany (Au/14k) régi csiszolású gyémánttal ékített gyűrű, cca. 0,8ct, jelzés nélkül, m: 54, bruttó: 2,6g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
EUR
,
531,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyémánt 0,66ct rózsaszín, vegyes csiszolással I2 4,76x4,67x3,27 mm tanúsítvánnyal
1
22028.

Gyémánt 0,66ct rózsaszín, vegyes csiszolással I2 4,76x4,67x3,27 mm tanúsítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
EUR
,
531,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 18K gyűrű természetes smaragddal, 0,3 ct, gyémánttal, ca. 0,01 ct, modern briliáns, jelzett, tanúsítvánnyal, méret: 61, bruttó: 2,6 g
1
22029.

Arany (Au) 18K gyűrű természetes smaragddal, 0,3 ct, gyémánttal, ca. 0,01 ct, modern briliáns, jelzett, tanúsítvánnyal, méret: 61, bruttó: 2,6 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k arany (Au) gyűrűk, fél pár fülbevaló, egyéb alkatrész, nagyobb darabok jelzettek össz 5,88 g
1
22030.

14k arany (Au) gyűrűk, fél pár fülbevaló, egyéb alkatrész, nagyobb darabok jelzettek össz 5,88 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
18 K fehérarany gyűrű 11 db gyémánttal. 0,4 c VVS1-VS, F-G, 0,55c VS1-SI G-H Br 5,4 g, m: 53 Certifikáttal, eredeti dobozában. / 18 Ct white gold ring with 11 diamonds.
1
22031.

18 K fehérarany gyűrű 11 db gyémánttal. 0,4 c VVS1-VS, F-G, 0,55c VS1-SI G-H Br 5,4 g, m: 53 Certifikáttal, eredeti dobozában. / 18 Ct white gold ring with 11 diamonds.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
EUR
,
750,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fehérarany (Au) 18K nyaklánc 18 db gyémánttal, 0,45 ct, Top brilliáns csiszolás, jelzett, br 6,57 g
1
22032.

Fehérarany (Au) 18K nyaklánc 18 db gyémánttal, 0,45 ct, Top brilliáns csiszolás, jelzett, br 6,57 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
EUR
,
875,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) brillekkel ékített gyűrű (cca. 0,55ct), jelzett, m: 57. bruttó: 7,7g
1
22033.

Arany (Au/14k) brillekkel ékített gyűrű (cca. 0,55ct), jelzett, m: 57. bruttó: 7,7g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
EUR
,
812,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
18K sárgaarany fonott karlánc. Jelzett 15,1g 19,5 cm
1
22034.

18K sárgaarany fonott karlánc. Jelzett 15,1g 19,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
EUR
,
875,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
1
22035.

Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) nagy méretű hullámos peremű gyümölcstál, d: 28 cm, nettó: 631 g
1
22036.

Ezüst (Ag) nagy méretű hullámos peremű gyümölcstál, d: 28 cm, nettó: 631 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse