Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 291

Ezüst (Ag) pecsenyés tálca, hólyagos peremrésszel, jelzett, 45x32 cm, nettó: 915g
22037.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

14K fehér és sárga arany (Au) karlánc, kígyó mintás. Jelzett 14,2 g
22038.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

Arany (Au) 14K karperec, antik, gilosált díszítéssel, jelzett, d: 6,5 cm, 11,2 g
22039.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

22040.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Ezüst (Ag) keleti kávés szett, bársonyborítású díszdobozban. Jelzés nélkül, nettó: 650g
22042.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

22043.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Ezüst (Ag) tálca. Jelzett, kopással, 38x18 cm, nettó: 685g
22044.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Ezüst(Ag) négyszögletes lekerekített sarkú tálca, jelzett, 2,5×18 cm, nettó: 356 g
22045.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Ezüst (Ag) ovális tálca. Jelzett, 38x21 cm, nettó: 445g
22046.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

22047.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g
22048.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst (Ag) kínáló tálca. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, plasztikus rózsás peremmel 711 g 45x22 cm
22049.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF