Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3111822
22037
462
180000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) pecsenyés tálca, hólyagos peremrésszel, jelzett, 45x32 cm, nettó: 915g
3048728
22038
462
170000
14K fehér és sárga arany (Au) karlánc, kígyó mintás. Jelzett 14,2 g 3106821
22039
462
160000
Arany (Au) 14K karperec, antik, gilosált díszítéssel, jelzett, d: 6,5 cm, 11,2 g
2998377
22040
462
95000
3111773
22042
462
120000
Ezüst (Ag) keleti kávés szett, bársonyborítású díszdobozban. Jelzés nélkül, nettó: 650g
3103487
22043
462
120000
3111580
22044
462
120000
Ezüst (Ag) tálca. Jelzett, kopással, 38x18 cm, nettó: 685g
3048974
22045
462
90000
Ezüst(Ag) négyszögletes lekerekített sarkú tálca, jelzett, 2,5×18 cm, nettó: 356 g
3111825
22046
462
80000
Ezüst (Ag) ovális tálca. Jelzett, 38x21 cm, nettó: 445g
2860925
22047
462
32000
Ezüst(Ag) ovális, talpas, hólyagos peremű kínáló tál, jelzett, 18×13×7 cm, nettó: 206,1 g 2971149
22048
462
70000
Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g
3067044
22049
462
130000
Ezüst (Ag) kínáló tálca. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, plasztikus rózsás peremmel 711 g 45x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF