Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 56

Hillary Greenland: The Traditional Archer's Handbook. A Practical Guide. (Welwyn Garden City, 1998), magánkiadás. Szövegközi ábrákkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19658.

Rufpreis:
1 800 HUF

Andrew Flach - Peter Field Peck: The United States Marine Corps Workout. Revised Edition. New York, 1999, MJF Books. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19659.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19660.

Rufpreis:
3 000 HUF

19661.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balázs József-Pongó János: Pisztolyok, revolverek. Bp.,(1977.),Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19662.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Sven Hedin: Az orosz harctérről. Bp., 1916, Athenaeum, 208 p. Első kiadás. Bekötött illusztrált elülső papírborítóval. A borítóterv Vendrei. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, két lapszélen szöveget nem érintő szakadással, sérüléssel (155/156,157/158.)
19663.

Rufpreis:
3 000 HUF

Franyó Zoltán: A kárpáti harcokról. Bp., 1915, Athenaeum, 211+1 p. Első kiadás. Bekötött illusztrált elülső papírborítóval. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
19664.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szakály Sándor: A magyar tábori csendőrség története 1938-1945. Bp., 2000, Ister. Kiadói papírkötésben. 174p.
19665.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Markó Marcell, Páter O.F.M.: Szibérián át a kolostorig. Hadifogoly életregény. Vitéz Galánthay Tivadar tábornok előszavával. Pápa, 1936., Ferences Zárda. Első kiadás. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott, tiltott könyvek listáján. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, foltos borítóval, az elülső borító szélén kis hiánnyal.
19666.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bosnia Country Handbook. Peace Implementation Force (IFOR). 1995, USA Department of Defense. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, a borítón gyűrődésekkel
19667.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balogh István: Gyóni Géza szibériai életrajza. Bp., 1927. Szerzői. Vermes József grafikájával illusztrált papírkötésben apró sérüléssel, folttal.
19668.

Rufpreis:
3 000 HUF

Asbóth Gyula-Bíró Sándor: Fegyverben, Elmélkedések és imádságok honvédeink számára. Bp., 1943, Protestáns Tábori Püspökség. Negyedik kiadás. Kiadói kopott kartonált papírkötés.
19669.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF