Madelung, Aage: Hadinaplóm. Emlékek és jegyzetek a Kárpátokból és Galiciából. Ford. és az előszót írta: ifj. Bókay János. Hadinaplóm. Emlékek és jegyzetek a Kárpátokból és Galiciából. Ford. és az előszót írta: ifj. Bókay János. Bp. 1915. Athenaeum. 1 t. címkép. 222 l. Kiadói, kissé szakadozott papírkötésben
Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. 1914/15. A Przemsyli versek harmadik itthoni kiadása. Bp., 1916, Athenaeum, 76 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
Temesváry Ferenc: Művészi fegyverek. Sárvár, 1971., Sárvári Városi Tanács VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítón két kisebb firkával, máskülönben jó állapotban.
A világháború. M. Kir. Honv. Minisztérium Hadsegélyező Hivatala a világháború nevezetesebb és örökemlékű eseményeit, vezető egyéneinek arcképeit magában foglaló ezen album-naptárát az özvegyek és árvák alapjának gyarapítása céljából kizárólag üzleti ajándék gyanánt hozza forgalomba. Szekszárd, 1916. Molnár. 114 sztl. p. (ebből 56 oldal kép). Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben, a képes naptárlapok perforált naptár része nélkül. Kopott vászonkötésben
Dr. Barta Sándor: Harminc éves a rendőrképzés 1947-1977. Bp., 1977. BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Magyar és orosz nyelven. Számos fekete-fehér és színes fotóval. Kiadói kartonált papírkötés.
Sára Sándor: Pergőtűz. A 2. magyar hadsereg pusztulása a Donnál. Bp., 1988, Tinódi. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón a gerincnél foltokkal.
Chriss Goss: Fegyvertársak. Egy angol és egy német vadászrepülő egység története 1940 augusztus és szeptember között. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2001, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.