Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 56

Madelung, Aage: Hadinaplóm. Emlékek és jegyzetek a Kárpátokból és Galiciából. Ford. és az előszót írta: ifj. Bókay János. Hadinaplóm. Emlékek és jegyzetek a Kárpátokból és Galiciából. Ford. és az előszót írta: ifj. Bókay János. Bp. 1915. Athenaeum. 1 t. címkép. 222 l. Kiadói, kissé szakadozott papírkötésben
19670.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lévai Jenő: Éhség, forradalom, Szibéria II kötet. Bp., 1935, Magyar Hétfő. 222p + 16 t Korabeli félvászon kötésben
19671.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. 1914/15. A Przemsyli versek harmadik itthoni kiadása. Bp., 1916, Athenaeum, 76 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
19672.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berger Károly: A vezetés kézikönyve I. rész: Szervezés és statisztika. Bp., 1928 ., Stádium, XII+391 p., Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, a könyvtest elvált.
19673.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
13

Temesváry Ferenc: Művészi fegyverek. Sárvár, 1971., Sárvári Városi Tanács VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítón két kisebb firkával, máskülönben jó állapotban.
19674.

Rufpreis:
1 600 HUF

A világháború. M. Kir. Honv. Minisztérium Hadsegélyező Hivatala a világháború nevezetesebb és örökemlékű eseményeit, vezető egyéneinek arcképeit magában foglaló ezen album-naptárát az özvegyek és árvák alapjának gyarapítása céljából kizárólag üzleti ajándék gyanánt hozza forgalomba. Szekszárd, 1916. Molnár. 114 sztl. p. (ebből 56 oldal kép). Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben, a képes naptárlapok perforált naptár része nélkül. Kopott vászonkötésben
19675.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Barta Sándor: Harminc éves a rendőrképzés 1947-1977. Bp., 1977. BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Magyar és orosz nyelven. Számos fekete-fehér és színes fotóval. Kiadói kartonált papírkötés.
19676.

Rufpreis:
1 800 HUF

Antal Iván: Nóták. Bp., 1920. Singer. 78p. Kiadói papírkötésben Felvágatlan Benne katonadalokkal
19677.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sára Sándor: Pergőtűz. A 2. magyar hadsereg pusztulása a Donnál. Bp., 1988, Tinódi. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón a gerincnél foltokkal.
19678.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ács Tibor et al.: Honvédelmi miniszterek 1848-1994. Bp., 1994, Zrinyi. Kiadói papírkötés.
19679.

Rufpreis:
1 200 HUF

19680.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19681.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF