Dr. Tóth László: A Magyar Királyi Honvédség egyenruhái. 1926-1945. H.n., 2007, Huniform. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.. Újszerű állapotban
[Teendők atombomba-támadás esetén. A Polgári Védelmi Parancsnokság szigorúan titkos minősítésű egyezményes térképjelei és normatáblázatai] (1960 körül) [Budapest], (1960 körül). Polgári Védelmi Parancsnokság - Egyetemi Nyomda. 79 + [1] p. Belső használatra szánt, kézzel színezett kéziratunk az atomtámadás, biológiai és vegyi fegyverrel való támadás lehetőségét komolyan fontolóra vevő időszakban született, a Honvédelmi Minisztérium beosztása alá tartozó Polgári Védelmi Parancsnokság megbízásából, a szakszolgálat számára. A kiadvány katonás rendben ismerteti az elpusztított terület térképein alkalmazandó térképjelzéseket, a légoltalmi, hírszerzési, tűzvédelmi és egészségvédelmi szolgálatok mozgatásához szükséges térképkódolást, a kárfelvétel és a műszaki újjáépítés egyezményes topográfiai jelölését, illetve a sugárszennyezett, biológiai fegyverrel szennyezett területen felállítandó figyelmeztető táblák egységesítésére is ügyel. A térkép- és táblakódolási fejezet után az atomháborús környezet túléléshez nélkülözhetetlen adatait táblázatos formában közli, illetve a polgári védelem műszaki egységeinek munkanormáit is szabályozza. Kiadási év feltüntetése nélkül készült szigorúan titkos minősítésű dokumentumunk keletkezési évének meghatározásához a kiadvány egyes térképkódolási részleteit használtuk fel, a hadászati/polgári védelmi térképen ugyanis a légitámadásnak nem csak helyét, hanem pontos idejét is fel kell tüntetni, a példadátumok pedig az 1960. év különböző hónapjaiból valók. Ugyancsak segít a keletkezési év meghatározásában, hogy a térkép a légitámadás hordozó eszközének pontos típusát is a rögzítendő adatok közé sorolja, a példafegyverek pedig az amerikai hadseregben 1959-1960-tól rendszeresített Matador típusú szárnyas rakéták. Korabeli egészvászon kötésben. Ritka.
Marjay Frigyes: Szegedtől Uzsokig...1919-1939. Bp, én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 203 p.+XXXII t.(Fekete-fehér fotók.) Papírkötésben. Minimális sérülés a borítón
Temesváry Ferenc: A Móra Ferenc Múzeum Gyűjteményeinek militáriái. II. köt. Szeged, 2013, Móra Ferenc Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
Bonhardt Attila: 40 M. Nimród páncélvadász és páncélozott légvédelmi gépágyú. A Magyar Királyi Honvédség Páncélosai. Keszthely, 2019, PeKo. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Jane's 1981-82 Naval Annual. + Jane's 1982-83 / 1983-84 Naval Review. (3 kötet). Edited by Captain John Moore RN. London, 1981-1983, Jane's Publishing Co. Ltd. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. (Benne többek közt a Falkland-szigeteki háborúval kapcsolatos írásokkal). Kiadói kartonált papírkötés.
Az Állam- és közbiztonság védelmében. Szerk.: Czéh György. Bp., 1983., BM Könyvkiadó. 4 nyelven. Számos fekete-fehér és színes fotóval. Kiadói kartonált papírkötés.