Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Franyó Zoltán: A kárpáti harcokról. Bp., 1915, Athenaeum, 211+1 p. Első kiadás. Bekötött illusztrált elülső papírborítóval. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg