3 db kertészeti könyv: Dr. Bálint György: Mesterfogások kezdő és haladó kertészkedők számára. Bp., 1990, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói spirálfűzéses papírkötés. + Ránky Edit: Csírazöldség a natúrkonyhában. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó - Planétás Vgmk. Kiadói tűzött papírkötés. + Tomcsányi - Bödecs - Majoros: 88 színes oldal a gyümölcsfajtákról. Almagyümölcsűek és bogyósok. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A Magyar Nők Lapja által 1892-ben kiadott könyv hasonmása.
A Pesti Hírlap szakácskönyve. Bp., 1933, Légrády, 3-114 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Tűzött papírkötés, hiányzó borítóval, néhány kissé sérült lappal.
Häckl J. Vilmos: Arab konyha. Bp., 1985. Minerva, Minerva Kis Szakácskönyvek. Néhány színes fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötésben, enyhén sérült borítóval.
Dr. Oláh Andor, Kállai Klára, Vadnai Zsolt: Reformkonyha. A természetes életmód és étrend elmélete és gyakorlata. Bp., 1990, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.