Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A Magyar Nők Lapja által 1892-ben kiadott könyv hasonmása.