Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3103409
20043
462
Books: Gastronomy and Gardening
Király Elemér - Zsigmond Ferenc: Borkezelés. Károlyi Szövetkezeti Könyvtár 13. szám. Bp., 1944, Magyar Szövetkezeti Liga. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.
3111990
20044
462
1944 70. Mauthner árjegyzék. 1874-1944. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval, a borítón gyűrődésnyomokkal, hiányos gerinccel. 3109670
20045
462
cca 1930-1960 6 db kertészeti, gazdasági, földművelésügyi füzet klf témákkal 3111978
20046
462
Kadocsa Gyula - Baranyovits Ferenc: Védekezés a gabonazsizsik ellen. M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter 5. sz. Bp., 1943, "Pátria", 11+1 p. 3111970
20047
462
Hinfner Kálmán: Szántóföldi növényeink virágos élősködői. M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter 22. sz. Bp., 1943, "Pátria", 8 p. 3111971
20048
462
Komlóssy György: A répa levélbetegségei. M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter 38. sz. Bp., 1943, "Pátria", 8 p. 3111975
20049
462
Baranyovits Ferenc: Hüvelyesnövények zsizsikbogarai. M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter 6. sz. Bp., 1943, "Pátria", 11+1 p. 3110700
20050
462
2200
Dave DeWitt: Leonardo lakomái. Az olasz konyha titkos története. Ford.: Komló Zoltán. Bp., 2009, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés. 3068433
20051
462
Báldy Bálint: Baromfitenyésztés. Gödöllő, 1942, Szerzői,(Kalántai-ny.), 48 p. Kiadói papírkötés. 3105287
20052
462
3 db vegetáriánus szakácskönyv: Vilma néni vegetáriánus receptjei.; Vegán és vegetáriánus ételek húsfogyasztóknak is.; Sarah Brown: Vegetáriánus ételek négy kontinensről. Kiadói papírkötés. 3078132
20053
462
Köztelek zsebnaptár szakközleményei 1919. huszonötödik évfolyamához. Bp., 1919, "Pátria", 376 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
3105505
20054
462
Magyar Elek: Az ínyesmester éléskamrája (befőzés, házi konverzálás). Bp., 1974. Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kopottas papírkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF