Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 75

Király Elemér - Zsigmond Ferenc: Borkezelés. Károlyi Szövetkezeti Könyvtár 13. szám. Bp., 1944, Magyar Szövetkezeti Liga. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.
20043.

Rufpreis:
2 000 HUF

1944 70. Mauthner árjegyzék. 1874-1944. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval, a borítón gyűrődésnyomokkal, hiányos gerinccel.
20044.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-1960 6 db kertészeti, gazdasági, földművelésügyi füzet klf témákkal
20045.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kadocsa Gyula - Baranyovits Ferenc: Védekezés a gabonazsizsik ellen. M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter 5. sz. Bp., 1943, "Pátria", 11+1 p.
20046.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hinfner Kálmán: Szántóföldi növényeink virágos élősködői. M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter 22. sz. Bp., 1943, "Pátria", 8 p.
20047.

Rufpreis:
2 000 HUF

Komlóssy György: A répa levélbetegségei. M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter 38. sz. Bp., 1943, "Pátria", 8 p.
20048.

Rufpreis:
2 000 HUF

Baranyovits Ferenc: Hüvelyesnövények zsizsikbogarai. M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter 6. sz. Bp., 1943, "Pátria", 11+1 p.
20049.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dave DeWitt: Leonardo lakomái. Az olasz konyha titkos története. Ford.: Komló Zoltán. Bp., 2009, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés.
20050.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Báldy Bálint: Baromfitenyésztés. Gödöllő, 1942, Szerzői,(Kalántai-ny.), 48 p. Kiadói papírkötés.
20051.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db vegetáriánus szakácskönyv: Vilma néni vegetáriánus receptjei.; Vegán és vegetáriánus ételek húsfogyasztóknak is.; Sarah Brown: Vegetáriánus ételek négy kontinensről. Kiadói papírkötés.
20052.

Rufpreis:
2 000 HUF

Köztelek zsebnaptár szakközleményei 1919. huszonötödik évfolyamához. Bp., 1919, "Pátria", 376 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
20053.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar Elek: Az ínyesmester éléskamrája (befőzés, házi konverzálás). Bp., 1974. Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kopottas papírkötésben.
20054.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF