Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3098020
22096
461
Jewellery and precious metal items
Szent György medál. Ezüst (Ag) lánccal 19,68 g d: 45 mm 3092914
22097
461
Ezüst(Ag) pálinkás pohár, jelzett, m: 3,5 cm, nettó: 14,15 g
3093054
22098
461
Ezüst (Ag) cigaretta tárca jelzett, 111 g kopott zománcozással 9x8 cm
3093055
22099
461
Ezüst (Ag) cukorfogó, jelzett 39 g 14 cm 2841432
22100
461
4400
3061080
22101
461
15000
2841412
22102
461
2915560
22103
461
13000
Ezüst(Ag) nyaklánc medállal, jelzett, pótolt csattal és pótolt fém karikával, bruttó: 14,9 g 3018517
22104
461
22000
Arany (Au) 14K áttört szív medál, jelzett, 3,5×3 cm, nettó: 2,1 g 3072149
22105
461
Ezüst (Ag) kagyló alakú ékszertartó tálka, jelzett, 10,5×8,3 cm, nettó: 35,8 g 3071896
22106
461
26000
Arany (Au) 14K Mercedes medál, jelzett, d: 1,7 cm, nettó: 1,8 g
3022969
22107
461
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF