Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 241

Szent György medál. Ezüst (Ag) lánccal 19,68 g d: 45 mm
22096.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) pálinkás pohár, jelzett, m: 3,5 cm, nettó: 14,15 g
22097.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) cigaretta tárca jelzett, 111 g kopott zománcozással 9x8 cm
22098.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) cukorfogó, jelzett 39 g 14 cm
22099.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

22100.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

22101.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

22102.

Rufpreis:
5 000 HUF

22103.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Arany (Au) 14K áttört szív medál, jelzett, 3,5×3 cm, nettó: 2,1 g
22104.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag) kagyló alakú ékszertartó tálka, jelzett, 10,5×8,3 cm, nettó: 35,8 g
22105.

Rufpreis:
12 000 HUF

Arany (Au) 14K Mercedes medál, jelzett, d: 1,7 cm, nettó: 1,8 g
22106.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

22107.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF