Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3092337
22060
461
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 6,9 g
3092513
22061
461
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 63 és 21 cm, nettó: 6,9 g 3092350
22062
461
Ezüst(Ag) meandermintás lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 10,2 g 3092393
22063
461
Ezüst(Ag) fantáziaszemes fonott karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó. 6,4 g 3092354
22064
461
2200
Ezüst(Ag) csavart, bordázott nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 5,4 g 3092293
22065
461
Ezüst(Ag) áttört fantáziaszemes nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 46 cm, 19 cm, nettó: 8,8 g 3092311
22066
461
Ezüst(Ag) filigrán karkötő máltai kereszt mintázattal, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,2 g 3092274
22067
461
Ezüst(Ag) masszív pálcikás nyaklánc, jelzett, h: 55 cm, nettó: 15,7 g 3092525
22068
461
4200
Ezüst(Ag) háromszálas fonott kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 10,6 g
3092590
22069
461
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 2,6 g
3092280
22070
461
Ezüst(Ag) háromszálas aranyozott, fonott kígyó karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,1 g 3092534
22071
461
Ezüst(Ag) pálcikás nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 4,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF