Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3018729
22048
461
70000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) art deco fazonú tál. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel. 385 g 32x20 cm
3038309
22049
461
60000
Ezüst(Ag) evőkanál, 4 db, jelzett, h: 21 cm, nettó: 292,5 g
3098860
22050
461
Arany (Au) 14K medál, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, egyik akasztója sérült, bruttó: 3,2 g 3098870
22051
461
3092389
22052
461
Ezüst(Ag) hengeres szövött nyaklánc, áttört szív medállal, jelzett, h: 39 cm, nettó: 6,7 g 3092870
22053
461
Ezüst(Ag) gyöngyház díszítésű karkötő, jelzett, h: 16 cm, bruttó: 20,4 g
3092505
22054
461
Ezüst(Ag) filigrán virágos bross, jelzett, d: 3,2 cm, nettó: 4,8 g 3092543
22055
461
Ezüst(Ag) masszív figaro karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 14,5 g
3092376
22056
461
Ezüst(Ag) levélmintás bross, jelzés nélkül, 4,5×2,1 cm, nettó: 4,2 g 3092341
22057
461
11000
Ezüst(Ag) mintás ívelt nyakék, jelzett, h: 45 cm, nettó: 27,3 g 3092277
22058
461
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc köves szív medállal, jelzett, h: 45-50 cm, 2×1,6 cm, bruttó: 9,6 g 3099337
22059
461
24000
Moissanite, brilliáns csiszolás, 0,92 cts
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF