Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3039016
22120
461
5500
Jewellery and precious metal items
2920768
22121
461
Ezüst(Ag) gyógyszertartó, jelzett, tetején ragasztónyomok, belsejében műanyag betét, bruttó: 15 g
2919923
22122
461
Ezüst(Ag) barna gyöngyös medál, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,2 g 3092888
22123
461
Ezüst(Ag) medál korallal, jelzett, d: 3 cm, bruttó: 2,99 g 3092901
22124
461
Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, jelzés nélkül, h: 11 cm, nettó: 6,4 g
3092890
22125
461
2200
Ezüst(Ag) tengeri csillag medál, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 4,3 g
3092905
22126
461
Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, jelzés nélkül, h: 11 cm, nettó: 6 g
3092384
22127
461
Ezüst(Ag) köves bross, jelzett, 6×1 cm, bruttó: 4,2 g 3092808
22128
461
Ezüst(Ag) fülevalópár gyökér rubinnal és gyökér smaragddal, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 7,06 g 3092796
22129
461
Ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kővel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 9,2 g 3092814
22130
461
Ezüst(Ag) vegyes ékszer tétel, medálok, gyűrű, jelzés nélkül, bruttó: 5,05 g 3090363
22131
461
Ezüst (Ag) tűzopálos gyűrű, jelzett, méret 61, bruttó: 4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF