Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 241

22120.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) gyógyszertartó, jelzett, tetején ragasztónyomok, belsejében műanyag betét, bruttó: 15 g
22121.

Rufpreis:
5 000 HUF

22122.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) medál korallal, jelzett, d: 3 cm, bruttó: 2,99 g
22123.

Rufpreis:
2 800 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, jelzés nélkül, h: 11 cm, nettó: 6,4 g
22124.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) tengeri csillag medál, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 4,3 g
22125.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, jelzés nélkül, h: 11 cm, nettó: 6 g
22126.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) köves bross, jelzett, 6×1 cm, bruttó: 4,2 g
22127.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) fülevalópár gyökér rubinnal és gyökér smaragddal, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 7,06 g
22128.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kővel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 9,2 g
22129.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) vegyes ékszer tétel, medálok, gyűrű, jelzés nélkül, bruttó: 5,05 g
22130.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) tűzopálos gyűrű, jelzett, méret 61, bruttó: 4 g
22131.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF