Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 241

Ezüst(Ag) vegyes tétel, gyűrűk, karkötő, fél mandzsettagomb, jelzettek, bruttó: 20,4 g
22156.

Rufpreis:
1 800 HUF
18

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 6,9 g
22157.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) kiskanál, 5 db, jelzett, h: 12 cm, nettó: 51,7 g
22158.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) fantáziamintás áttört nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 1,5 g
22159.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) medál borostyánnal, jelzett, 3×2 cm, bruttó: 4,7 g
22160.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) fülbevalópár lila kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,9 g
22161.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 54 cm, nettó: 6,4 g
22162.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
10

Ezüst(Ag) masszív fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 58 cm, nettó: 29,4 g
22163.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus rubinnal, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 6,2 g
22164.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár, jelzett, h: 5,5 cm, bruttó: 2,6 g
22165.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus rubinnal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 9,2 g
22166.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Aranyozott ezüst(Ag) filigrán bross, jelzett, d: 4 cm, nettó: 7,5 g
22167.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF