Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3091488
22156
461
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) vegyes tétel, gyűrűk, karkötő, fél mandzsettagomb, jelzettek, bruttó: 20,4 g 3091493
22157
461
3200
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 6,9 g
3091520
22158
461
Ezüst(Ag) kiskanál, 5 db, jelzett, h: 12 cm, nettó: 51,7 g 3092604
22159
461
Ezüst(Ag) fantáziamintás áttört nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 1,5 g 3092618
22160
461
3800
Ezüst(Ag) medál borostyánnal, jelzett, 3×2 cm, bruttó: 4,7 g
3092661
22161
461
Ezüst(Ag) fülbevalópár lila kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,9 g 3092592
22162
461
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 54 cm, nettó: 6,4 g 3092339
22163
461
Ezüst(Ag) masszív fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 58 cm, nettó: 29,4 g
3092650
22164
461
Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus rubinnal, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 6,2 g
3092647
22165
461
Ezüst(Ag) gyöngyös fülbevalópár, jelzett, h: 5,5 cm, bruttó: 2,6 g 3092669
22166
461
Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus rubinnal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 9,2 g 3092586
22167
461
Aranyozott ezüst(Ag) filigrán bross, jelzett, d: 4 cm, nettó: 7,5 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF