Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3092792
22168
461
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) medál kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 3,8 g 3092724
22169
461
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,6 g
3092790
22170
461
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 56, bruttó: 5 g
3092784
22171
461
Ezüst(Ag) karkötő aranyszínű középrésszel, jelzett, állítható hosszúság, max: 20 cm, bruttó: 14,7 g
3092788
22172
461
Ezüst(Ag) gyűrű gránátokkal, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,2 g
3092733
22173
461
Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus rubinnal, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 9,24 g
3092726
22174
461
Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngyházzal, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 4,94 g
3092720
22175
461
Ezüst(Ag) medál szintetikus rubinnal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 3,93 g 3092250
22176
461
24000
Arany (Au) 14K szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 1,3 g
3092263
22177
461
5500
Aranyozott ezüst(Ag) antik gyöngyös bross, jelzett, 5×4,7 cm, nettó: 12,9 g 3061077
22178
461
2945633
22179
461
Ezüst(Ag) nyaklánc köves középrésszel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 3,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF