https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 241

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzett, bruttó: 8.8 g, h: 12 cm
1
22204.

Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzett, bruttó: 8.8 g, h: 12 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Ezüst(Ag) páva, 2 db, jelzett, 4×4,5 cm, bruttó: 38,1 g
1
22205.

Ezüst(Ag) páva, 2 db, jelzett, 4×4,5 cm, bruttó: 38,1 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Ezüst (Ag) lemezzel borított képkeret, cca 1940, kitámasztható, jelzett, 15x10,5 cm
1
22206.

Ezüst (Ag) lemezzel borított képkeret, cca 1940, kitámasztható, jelzett, 15x10,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Antik ezüst (Ag) kiskanál 3 db Bécs, 1836,1860 jelzett 13 latos finomságjeggyel, TD mesterjeggyel össz 81 g
1
22207.

Antik ezüst (Ag) kiskanál 3 db Bécs, 1836,1860 jelzett 13 latos finomságjeggyel, TD mesterjeggyel össz 81 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) serleg, jelzett, m: 12,5 cm, kis horpadással, nettó: 56 g
1
22208.

Ezüst(Ag) serleg, jelzett, m: 12,5 cm, kis horpadással, nettó: 56 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Szecessziós aranyozott ezüst (Ag) táska keret. Áttört, virág mintás, lánccal, Jelzett 20 cm, 160 g
1
22209.

Szecessziós aranyozott ezüst (Ag) táska keret. Áttört, virág mintás, lánccal, Jelzett 20 cm, 160 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1983 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszkanál 1983, jelzett, h: 15 cm, nettó: 44,5 g Aranyozott hibátlan, eredeti díszdobozban
1
22210.

1983 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszkanál 1983, jelzett, h: 15 cm, nettó: 44,5 g Aranyozott hibátlan, eredeti díszdobozban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 44,5 g
1
22211.

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 44,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
7 db ezüst kanál kiskanál, teáskanál dianás jelzéssel, 4-5-féle mesterjeggyel, nettó: 209 g
1
22212.

7 db ezüst kanál kiskanál, teáskanál dianás jelzéssel, 4-5-féle mesterjeggyel, nettó: 209 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) keresztelő (egy személyes) evőeszköz készlet. Jelzett, br 238 g
1
22213.

Ezüst (Ag) keresztelő (egy személyes) evőeszköz készlet. Jelzett, br 238 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) kupa, vésetekkel, jelzés nélkül, fa talapzaton, m: 23,5 cm, nettó: 288g
1
22214.

Ezüst (Ag) kupa, vésetekkel, jelzés nélkül, fa talapzaton, m: 23,5 cm, nettó: 288g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) gyűrű kövekkel ékítve, jelzett, bruttó: 2,76g. m: 58
1
22215.

Arany (Au/14k) gyűrű kövekkel ékítve, jelzett, bruttó: 2,76g. m: 58

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse