https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 241
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3100246
22204
461
0
8000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzett, bruttó: 8.8 g, h: 12 cm 3038031
22205
461
0
10000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) páva, 2 db, jelzett, 4×4,5 cm, bruttó: 38,1 g 3098442
22206
461
0
18000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) lemezzel borított képkeret, cca 1940, kitámasztható, jelzett, 15x10,5 cm 2839626
22207
461
0
18000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ezüst (Ag) kiskanál 3 db Bécs, 1836,1860 jelzett 13 latos finomságjeggyel, TD mesterjeggyel össz 81 g
Das Lot is nicht erreichbar
3061092
22208
461
0
6000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) serleg, jelzett, m: 12,5 cm, kis horpadással, nettó: 56 g 2989945
22209
461
0
48000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós aranyozott ezüst (Ag) táska keret. Áttört, virág mintás, lánccal, Jelzett 20 cm, 160 g
Das Lot is nicht erreichbar
3011182
22210
461
0
19000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
1983 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszkanál 1983, jelzett, h: 15 cm, nettó: 44,5 g Aranyozott hibátlan, eredeti díszdobozban
Das Lot is nicht erreichbar
3033893
22211
461
0
22000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 44,5 g
Das Lot is nicht erreichbar
3019387
22212
461
0
38000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
7 db ezüst kanál kiskanál, teáskanál dianás jelzéssel, 4-5-féle mesterjeggyel, nettó: 209 g
Das Lot is nicht erreichbar
2964279
22213
461
0
40000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) keresztelő (egy személyes) evőeszköz készlet. Jelzett, br 238 g
Das Lot is nicht erreichbar
2770010
22214
461
0
55000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) kupa, vésetekkel, jelzés nélkül, fa talapzaton, m: 23,5 cm, nettó: 288g
Das Lot is nicht erreichbar
2842569
22215
461
0
46000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au/14k) gyűrű kövekkel ékítve, jelzett, bruttó: 2,76g. m: 58
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse