Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 241

22216.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Vegyes ezüst (Ag) ékszerek, bruttó: 27 gr, csont dobozkában
22217.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
23

Ezüst (Ag) bonbonkínáló, jelzett, kopott, nettó: 170 g, m: 21,5 cm
22218.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Olaj / ecet kiöntő üveg, ezüst (Ag) tetővel, Hibátlan 18 cm
22219.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) háromszálas fonott kígyó nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 9,1 g
22220.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Arany (Au) 14K piros-fehér köves virág medál, jelzett, 1,6×0,6 cm, bruttó: 0,7 g
22221.

Rufpreis:
12 000 HUF

14K arany (Au) gyűrű 0,92 g cirkón kővel jelzett m: 49
22222.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) kerek, hullámos peremű poháralátét, 5 db, jelzett, d: 7,3 cm, nettó: 101,2 g
22223.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

22224.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, rekonstruált türkizzel. 4 g
22225.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Arany (Au) fülbevaló pár, gyöngy berakással, jelzéssel, 14k, bruttó: 1,1 g
22226.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) képtartó bross katonai portréval, jelzett, 3,5×3 cm, bruttó: 8,8 g
22227.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF