Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2704559
22216
461
48000
Jewellery and precious metal items
3095345
22217
461
3400
Vegyes ezüst (Ag) ékszerek, bruttó: 27 gr, csont dobozkában 3054768
22218
461
30000
Ezüst (Ag) bonbonkínáló, jelzett, kopott, nettó: 170 g, m: 21,5 cm
3050305
22219
461
Olaj / ecet kiöntő üveg, ezüst (Ag) tetővel, Hibátlan 18 cm 3072054
22220
461
3200
Ezüst (Ag) háromszálas fonott kígyó nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 9,1 g 3071903
22221
461
Arany (Au) 14K piros-fehér köves virág medál, jelzett, 1,6×0,6 cm, bruttó: 0,7 g 3061033
22222
461
14K arany (Au) gyűrű 0,92 g cirkón kővel jelzett m: 49
3072140
22223
461
36000
Ezüst (Ag) kerek, hullámos peremű poháralátét, 5 db, jelzett, d: 7,3 cm, nettó: 101,2 g
2934601
22224
461
24000
2764269
22225
461
24000
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, rekonstruált türkizzel. 4 g
2979606
22226
461
24000
Arany (Au) fülbevaló pár, gyöngy berakással, jelzéssel, 14k, bruttó: 1,1 g
3058906
22227
461
4800
Ezüst(Ag) képtartó bross katonai portréval, jelzett, 3,5×3 cm, bruttó: 8,8 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF