https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 241

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Arany (Au) 14K sávos karikagyűrű,jelzett, méret: 63, nettó: 4,4 g
1
22036.

Arany (Au) 14K sávos karikagyűrű,jelzett, méret: 63, nettó: 4,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany (Au) 14K gyöngyös-köves gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,5 g
1
22037.

Arany (Au) 14K gyöngyös-köves gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,5 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nyers gyémánt, 0,92 cts
1
22038.

Nyers gyémánt, 0,92 cts

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K art deco köves fülbevalópár, jelzett, 4,9×0,6 cm, nettó: 4,7 g
1
22039.

Arany (Au) 14K art deco köves fülbevalópár, jelzett, 4,9×0,6 cm, nettó: 4,7 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 
14k fehérarany (Au) bross smaragd és zománc ékítéssel . 0,4 ct 2,4 g
1
22040.

14k fehérarany (Au) bross smaragd és zománc ékítéssel . 0,4 ct 2,4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kék gyémánt, brilliáns csiszolás, 0,31 cts
1
22041.

Kék gyémánt, brilliáns csiszolás, 0,31 cts

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K képtartó medál, jelzett, horpadással, d: 3,5 cm, bruttó: 5,2 g
1
22042.

Arany (Au) 14K képtartó medál, jelzett, horpadással, d: 3,5 cm, bruttó: 5,2 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14K arany (Au) karreif. Jelzett, vésett díszítéssel d: 7 cm, 5,36 g
1
22043.

14K arany (Au) karreif. Jelzett, vésett díszítéssel d: 7 cm, 5,36 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany (Au) 9K kék-fehér köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,3 g
1
22044.

Arany (Au) 9K kék-fehér köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
4 db ezüst levese kanál dianás jelzéssel, különféle mesterjegyekkel összesen 273 g
1
22045.

4 db ezüst levese kanál dianás jelzéssel, különféle mesterjegyekkel összesen 273 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K fehérarany szoliterköves gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 3,3 g
1
22046.

Arany (Au) 14K fehérarany szoliterköves gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 3,3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
5 db dianás ezüst evőeszköz, jelzettek, mesterjeggyel 312 g
1
22047.

5 db dianás ezüst evőeszköz, jelzettek, mesterjeggyel 312 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse