Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 55

Sz. Bíró Zoltán: Putyin Oroszországa. Progress Könyvek. Bp., 2019, Noran Libro. Kiadói papírkötés.
20203.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Ford.: Fredericzky M. és Irmei Ferenc. Bp.,1907, MTA, 4+246+1 p. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
20204.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pekár Károly: A filozófia története. Az emberi gondolkodás története. Összeáll. - Bp., 1902., Athenaeum, XV+1+468 p. A 324 oldaltól irodalomjegyzék és név- és tárgymutató. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, a borítón címke maradványokkal, hiányzó elülső szennylap hiányzik.
20205.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ballagi Aladár: Régi magyar nyelvünk és a Nyelvtörténeti Szótár. Első kötet első fele. Bp., 1904, MTA, 448 p. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
20206.

Rufpreis:
1 200 HUF

F. S. Marvin: A nyugati civilizáció fejlődése. Ford.: Benedek Marcell és Rózsa Dezső. Műveltség sorozat. Bp., é.n., Dante, 225+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, sérült gerinccel, az előzéklap és a címlap kijár, az első lap hiányzik.
20207.

Rufpreis:
1 200 HUF

20208.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hajnal Virág, Papp Richárd: Közelből is távol - Magyar világok a Vajdaságban. Mindkét szerző által DEDIKÁLT! Zenta, 2008, Timp-Vajdasági Magyar Művelődési Intézet. Megjelent 700 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
20209.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nikolai Berdiajew: Christentum und Klassenkampf. Deutsch herausgegeben von I. Schor. Luzern, 1936, Vita Nova. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott gerinccel, kissé foltos és kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
20210.

Rufpreis:
1 600 HUF

Radó Sámuel: Politikai jelszavak és frázisok. Bp., 1912., Franklin, XVI+306+1 p. Kiadói papírkötés, kissié sérült borítóval, a borító sarkain hiánnyal, részben hiányos gerinccel.
20211.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, modern papírkötésben.
20212.

Rufpreis:
1 400 HUF

20213.

Rufpreis:
1 600 HUF

Varga Péter - Zuh Deodáth (szerk.): Az új Husserl. L'Harmattan, 2011, kiadói papírkötés, jó állapotban.
20214.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF