Nikolai Berdiajew: Christentum und Klassenkampf. Deutsch herausgegeben von I. Schor. Luzern, 1936, Vita Nova. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott gerinccel, kissé foltos és kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.