Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 55

Csiszár Árpád-Felhősné Csiszár Sarolta: A beregi népi textíliák lexikonja. Debrecen, 1983, Alföldi Nyomda. Papírkötés.
20215.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petr Pithart: Hatvannyolc. Ford.: Gál Jenő. Pozsony, 1993, Kalligram. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
20216.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lakner Zoltán et al.: Frontsebészet. A köztársaság utolsó kormánya. Bp., 2019, Telegráf. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20217.

Rufpreis:
1 600 HUF

Takaróné Dr. Gáll Beatrix: Gazdaságetika. Közgazdasági Könyvtár XX. köt. Bp., 1938, Gergely R. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé foltos borítóval, bélyegzésekkel, közte: "Ex libris Dr. Korányi Elemér." (Feltehetőleg: dr. Korányi Elemér római katolikus plébános (Újvidék), országgyűlési képviselő.)
20218.

Rufpreis:
1 600 HUF

Henri Lefebvre: Formális logika, dialektikus logika. Tanulmány. Ford.: Mrsán Jenő. Bp., 1949, Hungária, 264 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, 3 hajtott lappal, néhány ceruzás bejelöléssel, ajándékozási bejegyzéssel.
20219.

Rufpreis:
1 600 HUF

David Eduard: Szocializmus és mezőgazdaság. I-II. kötet. Ford.: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, 374+(2) p., 376 p. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, néhány kissé sérült lappal, az I. kötet gerincén kisebb sérülésekkel, a belső kötéstáblákon ex libris-szel, a címlapokon tulajdonosi névbélyegzővel.
20220.

Rufpreis:
1 200 HUF

Stein Lajos (szerk.): A társadalom. Az emberiség művelődésének és gazdasági életének fejlődése. II. rész. A Műveltség Könyvtára. Bp., [1908], Athenaeum, 3 sztl. lev.+ 386-707 p.+ 8 t. (ebből egy színes, egy duplaoldalas). Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói dombornyomott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az egyik tábla hiányos.
20221.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF