Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 55

Perneczky Béla: Koreszméink. Bp., 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 145 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, utolsó néhány lap széle kissé foltos, máskülönben jó állapotban.
20191.

Rufpreis:
2 400 HUF

20192.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vargha Anna: Iustus Lipsius és a magyar szellemi élet. Bp., 1942, Dunántúli Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda . 134p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borító foltos, kissé foltos címlapon korabeli ajándékozási sorokkal (dedikációval?).
20193.

Rufpreis:
2 400 HUF

20194.

Rufpreis:
2 000 HUF

Határátlépések. Kulturális terek reprezentációi. Szerk.: Csúri Károly, Mihály Csilla, Szabó Judit. Mű-helyek. 6. Bp., 2009., Gondolat. Kiadói papírkötés.
20195.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lacza István: Szociális etika. A társadalmi, gazdasági és állami lét legfőbb kérdéseinek és elméleti alapjainak vizsgálata a közjó szempontjából. Függelék: A nemzetközi és hazai szociálpolitikai fejlődése és jelenlegi mérlege. Bp., 1943, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
20196.

Rufpreis:
2 400 HUF

Noszlopi László: A meghamisított szellem korszaka. Bp., é.n, Pantheon, 139+(3) p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
20197.

Rufpreis:
1 400 HUF

Georg Simmel: A kacérság lélektana. Veszedelmes Viszonyok. Bp., 1990, Atlantisz - Medvetánc. Kiadói papírkötés.
20198.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Bauer A. Bernhard: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Második és befejező rész. Ford.: Fülöp Zsigmond. Bp., 1928, Novák Rudolf. IV. kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés.
20199.

Rufpreis:
1 600 HUF

20200.

Rufpreis:
1 200 HUF

Irk Albert: Nemzetközi jog. + Réz Mihály: Külpolitikai tanulmányok. Olcsó Könyvtár 1894-1902. sz. és 1911-1917. sz. Bp., 1918, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült állapotban, az egyik kötet szétvált.
20201.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Szabó László : Az amerikai sajtó szabadsága. Bp., 1929, szerzői kiadás (Pécs, Pécsi Irodalmi és Könyvnyomda Rt.), 80 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés.
20202.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF