Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 507

Kultura Könyvtár sorozat 5 kötete: Georg Brandes: Anatole France.; Richard Wagner: Beethoven. Schaukal: E. T. A. Hoffmann.; Suares: Dosztojevszkij.; Hammerschlag János: J. S. Bach. Bp., [1922-1926], Kultura. A borítók Szántó Lajos ill. Biczó András munkái. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, részben gerinchiányokkal.
20897.

Rufpreis:
2 400 HUF

D. Szabó Ede: Urak és gavallérok. Drámák - Vigalmak - Legendák. Bp., 2008, ETK Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20898.

Rufpreis:
2 400 HUF

20899.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pál Károly: Arany János magyar irodalomtörténete. Közzéteszi és bevezetéssel ellátta: - - . Bp., 1911, Franklin-Társulat, 222 p. Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült, több lap (35-46. old.) kijár. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20900.

Rufpreis:
2 000 HUF

20901.

Rufpreis:
2 800 HUF

Karinthy Frigyes Munkái sorozat 3 kötete: Gyilkosok. (Novellák).; Harun al Rasid.; Két hajó. Karinthy Frigyes Munkái - Gyűjteményes kiadás IV., VI., X. köt. Bp., é.n., Athenaeum. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, jó állapotban.
20902.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., [1936], Nyugat, 728+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, túlnyomórészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel, ex libris-szel.
20903.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herczeg Ferenc munkái, 2 kötet: Lélekrablás / A királyné futárja.; Napváros. Herczeg Ferenc Munkái - Gyűjteményes Díszkiadás XII. és XX. köt. Bp., é.n. (cca 1930), Singer és Wolfner. Kiadói dekoratív, aranyozott egészvászon sorozatkötés, jó állapotban, a címlapokon "Kaszap István Könyvtára" bélyegzővel.
20904.

Rufpreis:
1 000 HUF

Scott, Walter: Ivanhoe. Ford.: Gineverné Győry Ilona. Klasszikus Regénytár. Bp., 1906, Révai, XIII+(3)+495+(1) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
20905.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babits Mihály: A gólyakalifa - Elza pilóta. (Bp., 1939), Athenaeum, 365+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel, néhány lap koszos.
20906.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyv tétel: Hedwig Courths-Mahler 15 regény és 8 novellája magyar nyelven
20907.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kós Károly 2 könyve: Az országépítő.; Varju-nemzetség. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
20908.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF