Hegedűs Gyula: Komédia. Bp., 1914, szerzői kiadás (Tolnai-ny.), 1 (címkép) t.+ 238+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Szabó Dezső: Egyenes úton. (Az 1933. évi magyar könyvnapra). Bp., [1933], Genius, 210+(2) p. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, belül jó állapotban.
Myriam Harry: Kleopátra szerelmi élete. Ford.: Kállay Miklós. Emberek, életek, szerelmek. Bp., [1928], Genius, 169+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, ex libris-szel, tulajdonosi bélyegzővel (Dr. Kupfer Miksa nagyváradi kórházi főorvos; később Raffy Ádám néven regényíró, műfordító).
Karinthy Frigyes: Két hajó. Elbeszélések. Új Egyetemes Regénytár. Bp.,1944, Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Alexander Perosa (szerk.): Epigrammaton liber Naldus Naldius Florentinus. Bp., 1943, K. M. Egyetemi Nyomda . 72p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borító kissé foltos, felvágatlan példány.
Nagy László: A A tüzér és a rozs. Bp., 1950, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói papírkötés, javított bortóval és lapokkal, néhány lap széle sérült, volt könyvtári példány.
Dániel Edit: Révai Miklós latin nyelvű költészete. Bp., 1943, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, .
Novák Sándor: Mulatság a csicsogóban. (Elbeszélés). Sárospatak, 1914, Dani és Fischer-ny., 34 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal.