Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 507

Loósz István: Szemelvények a kurucvilág költészetéből Szerkesztette - - Bp. 1904. Franklin-Társulat 180 l. Félvászon kötésben, borítón ceruzás firkával
20813.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hegedűs Gyula: Komédia. Bp., 1914, szerzői kiadás (Tolnai-ny.), 1 (címkép) t.+ 238+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20814.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bokor Pál: A siker neve Oscar. Nyolcvan éves az Oscar-díj. Bp., 2007., Atlantic Press. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
20815.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Dezső: Egyenes úton. (Az 1933. évi magyar könyvnapra). Bp., [1933], Genius, 210+(2) p. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, belül jó állapotban.
20816.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hegedüs Loránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp., 1927, Athenaeum 117 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, az utolsó kb. 10 lap kijár.
20817.

Rufpreis:
1 400 HUF

Myriam Harry: Kleopátra szerelmi élete. Ford.: Kállay Miklós. Emberek, életek, szerelmek. Bp., [1928], Genius, 169+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, ex libris-szel, tulajdonosi bélyegzővel (Dr. Kupfer Miksa nagyváradi kórházi főorvos; később Raffy Ádám néven regényíró, műfordító).
20818.

Rufpreis:
1 000 HUF

20819.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bálint Lajos: Támár. Színjáték 9 képben. Bp., 1942,Szerzői,(Hungária-ny.),77+3 p. + 1 sztl. lev. Az eredeti illusztrált borítót hátulra bekötötték. (Az illusztrált borító Zádor István munkája.) Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Számozott (111./1000) példány.
20820.

Rufpreis:
1 400 HUF

20821.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy László: A A tüzér és a rozs. Bp., 1950, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói papírkötés, javított bortóval és lapokkal, néhány lap széle sérült, volt könyvtári példány.
20822.

Rufpreis:
1 400 HUF

20823.

Rufpreis:
1 800 HUF

Novák Sándor: Mulatság a csicsogóban. (Elbeszélés). Sárospatak, 1914, Dani és Fischer-ny., 34 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal.
20824.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF