Garay János összes munkái I. köt. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel és életrajzzal kísérte: Ferenczy József. Bp., 1886, Méhner Vilmos, 1 (Garay János arcképe) t.+LXIV+360 p. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Goldschmied és Társai-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 2 kötete: Gaál Mózes: A magyar irodalom története főbb vonásokban. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 4. kötet. Bp., 1905, Stampfel. 77 p. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, sérült gerinccel, előzéklapon korabeli névbejegyzéssel. + Rubinyi Mózes dr.: Általános nyelvtudomány. Budapest, 1907, Stampfel. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás jelölésekkel.