Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 507

21065.

Rufpreis:
2 800 HUF

Garay János összes munkái I. köt. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel és életrajzzal kísérte: Ferenczy József. Bp., 1886, Méhner Vilmos, 1 (Garay János arcképe) t.+LXIV+360 p. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Goldschmied és Társai-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
21066.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 2 kötete: Gaál Mózes: A magyar irodalom története főbb vonásokban. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 4. kötet. Bp., 1905, Stampfel. 77 p. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, sérült gerinccel, előzéklapon korabeli névbejegyzéssel. + Rubinyi Mózes dr.: Általános nyelvtudomány. Budapest, 1907, Stampfel. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás jelölésekkel.
21067.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF