Karinthy Frigyes Munkái sorozat 3 kötete: Gyilkosok. (Novellák).; Harun al Rasid.; Két hajó. Karinthy Frigyes Munkái - Gyűjteményes kiadás IV., VI., X. köt. Bp., é.n., Athenaeum. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, jó állapotban.