Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 217
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3069508
22133
458
Jewellery and precious metal items
Cseh Pál: Antik ezüst (Ag) kiskanál Pest, 1863 13 latos ezüst jellel jelzett CsP. mesterjeggyel 22 g
3069511
22134
458
Antik ezüst (Ag) kiskanál Kolozsvár, 1828 13 latos ezüst jellel jelzett Huszár József és Schier Antal. mesterjegyekkel 21 g 3069514
22135
458
Antik ezüst (Ag) kiskanál 13 latos ezüst jellel jelzett ID. mesterjeggyel 17,2 g 3065928
22136
458
Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 48, bruttó: 5 g 3067876
22137
458
Ezüst(Ag) gyűrű kővel, jelzett, deformációval, méret: 50, bruttó: 7,4 g
3069037
22138
458
Ezüst(Ag) női karóra, jelzett, javításra szorul, bruttó: 25,7 g
3067956
22139
458
Ezüst(Ag) cica charm, jelzett, bruttó: 1,5 g 3067959
22140
458
Ezüst(Ag) búvár medál, jelzett, h: 2 cm, nettó: 5,9 g
3067964
22141
458
3400
Ezüst(Ag) búvár medál, jelzett, h: 4 cm, nettó: 8 g 3065936
22142
458
Ezüst(Ag) mandzsetta, jelzett, bruttó: 10 g 3067980
22143
458
Ezüst(Ag) kövekkel díszített kereszt medál láncon, jelzett, h: 64 cm, 4×3,5 cm, bruttó: 8,2 g 3067982
22144
458
Ezüst(Ag) kövekkel díszített kereszt medál láncon, jelzett, h: 44 cm, 4,5×2,5 cm, bruttó: 14 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF