Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 217
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2949412
22097
458
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g
2815468
22098
458
Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 54, bruttó: 7,7 g 2848297
22099
458
Ezüst (Ag) díszkanál, holland szélmalom motívummal. Jelzett, kissé kopott, nettó: 7,5 g, h: 8,5 cm 2848349
22100
458
2821010
22101
458
4400
Ezüst (Ag) köves kereszt medál, jelzett, bruttó: 5,2g 3028683
22102
458
Ezüst (Ag) tejszínes kanál hildelsheimi rózsával, jelzett 23 g 3010582
22103
458
Ezüst (Ag) medál szintetikus rubinnal 3,21 g d: 35 mm, jelzett
2848314
22104
458
2848354
22105
458
6500
Ezüst (Ag) olasz díszkanál, puttó motívummal. Jelzett (800), nettó: 6,5 g, h: 9,5 cm
2932649
22106
458
Vérvörös rubin 2,62 ct ovál kaboson csiszolással, tanúsítvánnyal 2971777
22107
458
19000
14K arany (Au) fülbevaló 0,92 g
2819026
22108
458
6500
Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 8,1g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF