Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 217

Ezüst(Ag) 3 db oroszlános talpas kerek fűszertartó, jelzett, d: 6 cm, nettó: 116 g
22205.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst(Ag) áttört háromlábú kerek kínáló, jelzett, d: 12 cm, nettó: 128 g
22206.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

22207.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) angol kerek áttört mintás tálka, jelzett, d: 13,5 cm, nettó: 95,9 g
22208.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) pohártartó, alátéttel, jelzett, nettó: 98 g
22209.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

5 db ezüst (Ag) süteményes villa + 3 db kiskanál dianás jelzéssel, mesterjeggyel össz 293 g
22210.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

7 darab ezüst (Ag) evőeszköz, jelzett, nettó: 240 g
22211.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst (Ag) manikűr készlet. Jelzett, díszdobozban
22212.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

2 db ezüst (Ag) fűszertartó, hozzá való kanállal, belül aranyozott, Dianás jelzéssel. össz 60 g, 5 cm
22213.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) gyümölcskínáló rózsás d: 15 cm, 123 g Jelzett
22214.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Federazione Italia Scherma - Olasz Vívószövetség ezüst (Ag) emlék tálka gravírozással d: 16 cm, 120,8 g
22215.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Olaj / ecet kiöntő üveg, ezüst (Ag) tetővel, Hibátlan 18 cm
22216.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF