Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 217
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2998368
22205
458
34000
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) 3 db oroszlános talpas kerek fűszertartó, jelzett, d: 6 cm, nettó: 116 g
2998359
22206
458
36000
Ezüst(Ag) áttört háromlábú kerek kínáló, jelzett, d: 12 cm, nettó: 128 g
3019435
22207
458
40000
3010566
22208
458
30000
Ezüst (Ag) angol kerek áttört mintás tálka, jelzett, d: 13,5 cm, nettó: 95,9 g
3042790
22209
458
Ezüst (Ag) pohártartó, alátéttel, jelzett, nettó: 98 g 3004691
22210
458
60000
5 db ezüst (Ag) süteményes villa + 3 db kiskanál dianás jelzéssel, mesterjeggyel össz 293 g
3041437
22211
458
48000
7 darab ezüst (Ag) evőeszköz, jelzett, nettó: 240 g
3041488
22212
458
15000
Ezüst (Ag) manikűr készlet. Jelzett, díszdobozban
3041928
22213
458
2 db ezüst (Ag) fűszertartó, hozzá való kanállal, belül aranyozott, Dianás jelzéssel. össz 60 g, 5 cm
2995801
22214
458
22000
Ezüst (Ag) gyümölcskínáló rózsás d: 15 cm, 123 g Jelzett
3050285
22215
458
Federazione Italia Scherma - Olasz Vívószövetség ezüst (Ag) emlék tálka gravírozással d: 16 cm, 120,8 g 3050305
22216
458
Olaj / ecet kiöntő üveg, ezüst (Ag) tetővel, Hibátlan 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF