Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 602

Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (97/100). Hátoldalon a művész pecsétjével 37x49,5 cm
10307.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Kovrig Miklós (1951) Hubertus és Nimród díjas, Vadászati Kulturális Egyesület által díjazott természet- és vadászfestő: Erdei út. Olaj, farost. dekoratív keretben 50x70 cm
10308.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kaszás István Viktor (1928-2015): Egri háztetők. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35x49 cm Hátoldalán képcsarnokos címkével
10309.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Napnyugta. rézkarc. Jelzett. 20x30 cm üvegezett keretben
10310.

Rufpreis:
3 000 HUF

10311.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Katona Zsuzsa (1951-): Szoborcsoport. Szitanyomat, papír, jelzett, 100/21 számozással, 17×21,5 cm
10312.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Zoltán László (1949-2016): Stressz. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/21), 21,5×19,5 cm
10313.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kádas István (1941-): Parlament, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, 13×19 cm
10314.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Keszegi Horváth László (?-?), működött a XX: sz. első felében-közepén: Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült (lyukas). Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm
10315.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Keszegi Horváth László (?-?), működött a XX. sz. első felében-közepén: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
10316.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Alföldi táj, 1968. Golyóstoll, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 12x18,5 cm
10317.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, foltos 29×38 cm.
10318.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF