Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 602
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3068060
10307
458
38000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (97/100). Hátoldalon a művész pecsétjével 37x49,5 cm
3067382
10308
458
28000
Kovrig Miklós (1951) Hubertus és Nimród díjas, Vadászati Kulturális Egyesület által díjazott természet- és vadászfestő: Erdei út. Olaj, farost. dekoratív keretben 50x70 cm 3067327
10309
458
Kaszás István Viktor (1928-2015): Egri háztetők. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35x49 cm Hátoldalán képcsarnokos címkével
3066937
10310
458
Kórusz József (1927-2010): Napnyugta. rézkarc. Jelzett. 20x30 cm üvegezett keretben 3065418
10311
458
3068714
10312
458
Katona Zsuzsa (1951-): Szoborcsoport. Szitanyomat, papír, jelzett, 100/21 számozással, 17×21,5 cm 3068637
10313
458
Kiss Zoltán László (1949-2016): Stressz. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/21), 21,5×19,5 cm 3068631
10314
458
Kádas István (1941-): Parlament, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett, 13×19 cm 3065447
10315
458
Keszegi Horváth László (?-?), működött a XX: sz. első felében-közepén: Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült (lyukas). Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm 3068174
10316
458
Keszegi Horváth László (?-?), működött a XX. sz. első felében-közepén: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm 3062982
10317
458
Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Alföldi táj, 1968. Golyóstoll, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 12x18,5 cm
3063036
10318
458
3800
Kórusz József (1927-2010): Dunapart. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, foltos 29×38 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF