https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 602
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3066394
10281
458
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
ifj. Imre István (1950-): Szürrealista . Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben 19x29 cm 3063058
10282
458
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
id. Imre István (1918-1983): Budai part (Margit híd). Rézkarc, papír. Jelzett. paszpartuban. 29x39 cm 3063061
10283
458
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
id. Imre István (1918-1983): Kislány a Halászbástyánál. Rézkarc, papír. Jelzett. paszpartuban. 29x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3069363
10284
458
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jurida Károly (1935-2009): Tanulmány. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat II., lapszéli kisebb szakadással, 34,5×44 cm 3047173
10285
458
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Martin Jonaš: (1924 - 1996): Winter fun 10 db grafikát tartalmazó mappa. Ofszet, papír. Jelzettek, 32x44 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3044950
10286
458
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Juhászné Albert Rozália (1928-2016): A vándor álma, olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 40x60 cm. Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3029243
10287
458
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jozefka Antal (1935-): Színek harmóniája (cím nélkül). Akvarell, papír, jelzett, 9×15,5 cm, üvegezett fakeretben
Das Lot is nicht erreichbar
2874183
10288
458
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kunffy Lajos (1869-1962): Szerelmespár. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 35×25 cm. Hátoldalán régi aukciós címkével (BÁV?). / oil on wood, signed. framed, with old auction label on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
2830252
10291
458
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kaszás István Viktor (1928-2015): Rabbi II. Gouache, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2720953
10292
458
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
K. Takács Magdolna (?-): Nárciszok. Papírmetszet, papír, jelzett, számozott: 5/4. 23x15 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3023118
10293
458
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korcsog Sándor (?-): Virágcsendélet naranccsal (1999). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. Keretben. 57x47cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023117
10294
458
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Korcsog Sándor (?-): Fehérorgona csendélet naranccsal (1999). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. Barna-fekete lakkozott fakeretben, üvegezve. 30x39,6cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse