Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 602
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3067337
10184
458
Ék Sándor (1902-1975): Afrikai nő békegalambbal. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 58x40 cm Üvegezett keretben
3067409
10185
458
Ék Sándor (1902-1975): Anya gyermekével. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 39,5x29 cm Üvegezett keretben
3066399
10186
458
Egresi Zsuzsa (1954-): Szinbád szerelmei. Színes rézkarc, papír, 24x31 cm 2887128
10187
458
3068628
10188
458
Kelecsényi Csilla (1953- ): Forte (cím nélkül), 1979. Ofszet, papír. Jelzett és számozott (300/224). Lap tetején apró sérüléssel. 30x20,5 cm
3025381
10189
458
Ék Sándor (1902-1975): Marx Károly. Szén, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 51×34 cm
2306011
10190
458
Élesdy István (1912-1987): Ülő hölgy. Tus, papír, jelzett. Lap jobb felső sarkában törésnyommal. 48x36 cm 3047296
10191
458
Erdélyi Ferenc (1904-1959): Portré, 1922. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Kartonra kasírozva. Sérült. 14x11,5 cm 2803782
10192
458
60000
3047284
10193
458
Ifj. Figlár Géza (1930-as évek végén Képzőművészeti Főiskola növendéke): (...) aki nem szőrszálhasogató, 1939. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Törésnyomokkal. 18x15,5 cm
2648761
10194
458
28000
Ferdics Béla (1968-): Figurák (cím nélkül). Ceruza, papír. Jelezve balra lent. 39x39 cm. Üvegezett fakeretben /
2906566
10195
458
Fehér Imre (1966-): Alpesi táj. Olaj, farost, jelzett, keretben 60x80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF