Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 602

Ék Sándor (1902-1975): Afrikai nő békegalambbal. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 58x40 cm Üvegezett keretben
10184.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Anya gyermekével. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, papírméret: 39,5x29 cm Üvegezett keretben
10185.

Rufpreis:
5 000 HUF

Egresi Zsuzsa (1954-): Szinbád szerelmei. Színes rézkarc, papír, 24x31 cm
10186.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

10187.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kelecsényi Csilla (1953- ): Forte (cím nélkül), 1979. Ofszet, papír. Jelzett és számozott (300/224). Lap tetején apró sérüléssel. 30x20,5 cm
10188.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ék Sándor (1902-1975): Marx Károly. Szén, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 51×34 cm
10189.

Rufpreis:
5 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Ülő hölgy. Tus, papír, jelzett. Lap jobb felső sarkában törésnyommal. 48x36 cm
10190.

Rufpreis:
1 800 HUF

Erdélyi Ferenc (1904-1959): Portré, 1922. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Kartonra kasírozva. Sérült. 14x11,5 cm
10191.

Rufpreis:
6 000 HUF

10192.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ifj. Figlár Géza (1930-as évek végén Képzőművészeti Főiskola növendéke): (...) aki nem szőrszálhasogató, 1939. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Törésnyomokkal. 18x15,5 cm
10193.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ferdics Béla (1968-): Figurák (cím nélkül). Ceruza, papír. Jelezve balra lent. 39x39 cm. Üvegezett fakeretben /
10194.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10195.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF