https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 602
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3000942
10208
458
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fejes István (1940-1982): Tóparti táj. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x39 cm 3061937
10209
458
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fekete Zsolt (1935-2016): Sepsiszentgyörgy (Erdély), templom, 1982. Tus, papír, jelzett, 21x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3068641
10210
458
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Városrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (LX/I), 12x9 cm 3024094
10211
458
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Für Emil (1967-): Pecsételt mű, 2000. Vegyes technika, papír, jelzett, 52×37,5 cm 3001925
10212
458
0
46000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Alberto Fremura (1936-2023): Tengerészek. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x50 cm. / Alberto Fremura (1936-2023), Italian painter: Seamen. Miced technique on paper. Signed lower right. Framed. 70x50 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2825780
10213
458
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Lajos (1919-1998): Fények a vízen. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2773065
10214
458
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Feka Lajos (1953-2011): Női szent szellem (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzett. 68x48 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2991748
10215
458
0
220000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Magda (1914-1997): 10 db szitanyomat, papír, mind jelzett és számozott (4/40), lapméret: 50x35 cm. Készült a Vasarely Múzeum műhelyében, 1989. Eredeti karton mappában / Magda Frank (1914-1997): 10 pcs of screenprint on paper, all of them signed and numbered (4/40), sheet size: 50x35 cm, in original cardboard portfolio. Made by the Vasarely Museum, Hungary, 1989.
Das Lot is nicht erreichbar
3051889
10216
458
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Galambos Margit (?-?), össz. 9 db mű: Gyerekruha, játék és illusztrációtervek, 1920-as évek. Ceruza, pauszpapír, jelzés nélkül. Részben kissé foltos és kissé sérült. 13x8,5 cm. 3013603
10217
458
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei utca. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3067507
10218
458
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ghyczy György (1953-): A kiránduló találkozik a rókával. Akril, vászon, jelzett 70x100 cm keretben
Das Lot is nicht erreichbar
3013594
10219
458
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei templom. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse