Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 602

Fejes István (1940-1982): Tóparti táj. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x39 cm
10208.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Fekete Zsolt (1935-2016): Sepsiszentgyörgy (Erdély), templom, 1982. Tus, papír, jelzett, 21x30 cm
10209.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pohárnok Zoltán (1905-1976): Városrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (LX/I), 12x9 cm
10210.

Rufpreis:
2 400 HUF

Für Emil (1967-): Pecsételt mű, 2000. Vegyes technika, papír, jelzett, 52×37,5 cm
10211.

Rufpreis:
4 000 HUF

10212.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10213.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10214.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10215.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Galambos Margit (?-?), össz. 9 db mű: Gyerekruha, játék és illusztrációtervek, 1920-as évek. Ceruza, pauszpapír, jelzés nélkül. Részben kissé foltos és kissé sérült. 13x8,5 cm.
10216.

Rufpreis:
12 000 HUF

Stefan Grecu (?-?): Szentendrei utca. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
10217.

Rufpreis:
2 800 HUF

10218.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10219.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF