Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 602
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3046037
10233
458
Győrfi András (1964-): Paripa (cím nélkül), 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (34/100). Üvegezett keretben. 26,5x22 cm 3013599
10234
458
3068618
10235
458
id. Mata János (1907-1944): id. Mata János egyetlen megmaradt eredeti fametszete a Békaegérharchoz. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 11x6,5 cm 2543574
10236
458
34000
3026455
10237
458
2560169
10238
458
3048760
10239
458
Gelencsér János (1960-): Egy járókelő. Ceruza, fedőfehér, karton. Jelezve jobbra középen lent. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 67x47 cm
3047702
10240
458
Gulás Zsuzsa (1927-2008): Fehér éjszakák (Dosztojevszkij). Vegyes technika, papír, jelzett. 33×29,5 cm cm
3047778
10241
458
Gulás Zsuzsa (1927-2008): Nyári varázslat. Vegyes technika, papír, jelzett. 50×20 cm
3034410
10242
458
Dukai Zsófia (?-): Felhős táj (cím nélkül). Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 5x10 cm
2967822
10243
458
Gall Gábor (?-): Angyal. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 17,5x34 cm 3010698
10244
458
Hankó Béla (1927-1993): Hangulatos táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 37×51 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF