Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 602

Győrfi András (1964-): Paripa (cím nélkül), 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (34/100). Üvegezett keretben. 26,5x22 cm
10233.

Rufpreis:
10 000 HUF

10234.

Rufpreis:
2 800 HUF

id. Mata János (1907-1944): id. Mata János egyetlen megmaradt eredeti fametszete a Békaegérharchoz. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 11x6,5 cm
10235.

Rufpreis:
1 600 HUF

10236.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10237.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10238.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gelencsér János (1960-): Egy járókelő. Ceruza, fedőfehér, karton. Jelezve jobbra középen lent. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 67x47 cm
10239.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gulás Zsuzsa (1927-2008): Fehér éjszakák (Dosztojevszkij). Vegyes technika, papír, jelzett. 33×29,5 cm cm
10240.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gulás Zsuzsa (1927-2008): Nyári varázslat. Vegyes technika, papír, jelzett. 50×20 cm
10241.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dukai Zsófia (?-): Felhős táj (cím nélkül). Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 5x10 cm
10242.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gall Gábor (?-): Angyal. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 17,5x34 cm
10243.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hankó Béla (1927-1993): Hangulatos táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 37×51 cm
10244.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF