https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 602

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bardócz Árpád (1882-1938): Ghyczy Kálmán (1808-1888) a Batthyány-kormány igazságügyi államtitkára, későbbi pénzügyminiszter portréja. Tus, papír. Jelzett. Kissé sérült. Foltos. 28,5x22 cm
1
10136.

Bardócz Árpád (1882-1938): Ghyczy Kálmán (1808-1888) a Batthyány-kormány igazságügyi államtitkára, későbbi pénzügyminiszter portréja. Tus, papír. Jelzett. Kissé sérült. Foltos. 28,5x22 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bardócz Árpád (1882-1938): ifjabb Bartal György (1820-1875) magyar politikus, földművelési- ipar- és kereskedelmi miniszter portréja. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x22,5 cm
1
10137.

Bardócz Árpád (1882-1938): ifjabb Bartal György (1820-1875) magyar politikus, földművelési- ipar- és kereskedelmi miniszter portréja. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x22,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Bardócz Árpád (1882-1938): Magyar korona. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 22x30 cm
1
10138.

Bardócz Árpád (1882-1938): Magyar korona. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 22x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bardócz Árpád (1882-1938): Csatajelenet. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 22,5x30 cm.
1
10139.

Bardócz Árpád (1882-1938): Csatajelenet. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 22,5x30 cm.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Barcsai Tibor (1937 - 2017): Esztergom városközpont. Olaj, fa, jelzett 14x27 cm Fa keretben
1
10140.

Barcsai Tibor (1937 - 2017): Esztergom városközpont. Olaj, fa, jelzett 14x27 cm Fa keretben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Benedek Barna (1973-): Dimenziók, 2016. Akril, karton, papírra kasírozva, jelzett. K 1/1 számozással. Egyedi, gyűjtői darab! 20x20 cm / Benedek Barna (1973-): Dimensions, 2016. Acrylic, cardboard, mounted on paper, signed. Numbered: K 1/1. 20x20 cm
1
10141.

Benedek Barna (1973-): Dimenziók, 2016. Akril, karton, papírra kasírozva, jelzett. K 1/1 számozással. Egyedi, gyűjtői darab! 20x20 cm / Benedek Barna (1973-): Dimensions, 2016. Acrylic, cardboard, mounted on paper, signed. Numbered: K 1/1. 20x20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Basch Árpád (1873-1944): Magányos lovas. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
1
10142.

Basch Árpád (1873-1944): Magányos lovas. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 37,5×29 cm
1
10143.

Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 37,5×29 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bazsali Ferenc (1923-1968): Öreg kapu. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 21x28 cm
1
10144.

Bazsali Ferenc (1923-1968): Öreg kapu. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 21x28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, karton. Jelzett. 30x24,5 cm
1
10145.

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, karton. Jelzett. 30x24,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Olaj, karton. Jelzés nélkül. 55x49 cm
1
10146.

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Olaj, karton. Jelzés nélkül. 55x49 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Olaj, karton, jelezve balra lent. Jobb alsó sarkában kissé sérült. 35x25 cm
1
10147.

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Olaj, karton, jelezve balra lent. Jobb alsó sarkában kissé sérült. 35x25 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
9
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse