https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 602
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2914319
10136
458
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bardócz Árpád (1882-1938): Ghyczy Kálmán (1808-1888) a Batthyány-kormány igazságügyi államtitkára, későbbi pénzügyminiszter portréja. Tus, papír. Jelzett. Kissé sérült. Foltos. 28,5x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2914397
10137
458
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bardócz Árpád (1882-1938): ifjabb Bartal György (1820-1875) magyar politikus, földművelési- ipar- és kereskedelmi miniszter portréja. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 30x22,5 cm 2914403
10138
458
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bardócz Árpád (1882-1938): Magyar korona. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 22x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2914173
10139
458
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bardócz Árpád (1882-1938): Csatajelenet. Tus, papír. Jelzett. "Politikai Magyarország" Szerkesztősége bélyegzővel. Foltos. 22,5x30 cm. 2817053
10140
458
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Barcsai Tibor (1937 - 2017): Esztergom városközpont. Olaj, fa, jelzett 14x27 cm Fa keretben 3012520
10141
458
0
85000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Benedek Barna (1973-): Dimenziók, 2016. Akril, karton, papírra kasírozva, jelzett. K 1/1 számozással. Egyedi, gyűjtői darab! 20x20 cm / Benedek Barna (1973-): Dimensions, 2016. Acrylic, cardboard, mounted on paper, signed. Numbered: K 1/1. 20x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2987867
10142
458
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Basch Árpád (1873-1944): Magányos lovas. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2832906
10143
458
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 37,5×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027316
10144
458
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bazsali Ferenc (1923-1968): Öreg kapu. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 21x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2953641
10145
458
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, karton. Jelzett. 30x24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2721836
10146
458
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Olaj, karton. Jelzés nélkül. 55x49 cm 2884738
10147
458
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Olaj, karton, jelezve balra lent. Jobb alsó sarkában kissé sérült. 35x25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse