Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 602

10124.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Butak András (1948-2021): Lejtőtörmelék, 1987. Gipsznyomat, papír, jelzett, XII. / XII. számozással, 19x29,5 cm
10125.

Rufpreis:
3 000 HUF

10126.

Rufpreis:
5 000 HUF

10127.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Bogdándy György (1932-): Mohácsi Péter, Ybl-díjas belsőépítész arcképe. Pasztell, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán címkén Bogdándy György autográf feliratával. 40x30. Üvegezett fakeretben.
10128.

Rufpreis:
4 000 HUF

10129.

Rufpreis:
6 000 HUF

10130.

Rufpreis:
6 000 HUF

10131.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Bardócz Árpád (1882-1938): Ivan Fjodorovics Paszkevics-Erivanszkij (1782-1856) orosz tábornagy, az 1848-49-es szabadságharc ellen fellépő cári hadsereg főparancsnoka portréja. Tus, papír. Jelzett. Kissé foltos. 29x20,5 cm
10132.

Rufpreis:
10 000 HUF

10133.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szombathy Bálint (1950-): Textil. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 21x29,5 cm
10134.

Rufpreis:
4 000 HUF

10135.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF