Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 602
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3068708
10220
458
Gábor Áron (1954-): Jogging, 1985. Ofszet, szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 20/13 számozással, lapméret: 30×42 cm 3068704
10221
458
Győrffy Sándor (1951-): Gk. in Sopron, 1985. Ofszet, papír, jelzett, számozott (6/30), lapméret: 30×42 cm
3068661
10222
458
Gulyás Gyula (1944-2008): Kocka, 1972-1983. Szitanyomat, papír, jelzett (Gulyás 1983). Számozott: 29/36. Lapméret: 48,5x69,5 cm. 3063069
10223
458
6500
Göldner Tibor (1929-): Halásztanya (Bajai Sugovica), 1971. Linómetszet, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 25x35 cm
2888719
10224
458
3800
2888751
10225
458
3800
Stefan Grecu (?-?): Tájkép. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 21,5x24 cm
3056408
10226
458
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Buborékfújók. Színezett rézkarc, papír, jelzett Glatz Oszkár és Prihoda István által. Lap széle vágott, 34,5×27 cm 3051860
10227
458
Galambos Margit (?-?): Cherso (Cres), utcarészlet, 1920-as évek. Ceruza, tempera, papír, jelzés nélkül, jobb alsó sarkában Galambos Margit autográf feliratával (Cherso). 30,5x22,5 cm. 3048535
10228
458
Gubis Mihály (1948-2006): Éjszakai pillangó, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat próba 2 jelzéssel. 64×87,5 cm. Gyűjtői ritkaság!
2644257
10229
458
100000
3069352
10231
458
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Glatz által jelzett. Üvegezett fakeretben. 35x26 cm. 2971377
10232
458
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF