Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 602

Gábor Áron (1954-): Jogging, 1985. Ofszet, szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 20/13 számozással, lapméret: 30×42 cm
10220.

Rufpreis:
4 000 HUF

Győrffy Sándor (1951-): Gk. in Sopron, 1985. Ofszet, papír, jelzett, számozott (6/30), lapméret: 30×42 cm
10221.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gulyás Gyula (1944-2008): Kocka, 1972-1983. Szitanyomat, papír, jelzett (Gulyás 1983). Számozott: 29/36. Lapméret: 48,5x69,5 cm.
10222.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Göldner Tibor (1929-): Halásztanya (Bajai Sugovica), 1971. Linómetszet, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 25x35 cm
10223.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10224.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Stefan Grecu (?-?): Tájkép. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 21,5x24 cm
10225.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Buborékfújók. Színezett rézkarc, papír, jelzett Glatz Oszkár és Prihoda István által. Lap széle vágott, 34,5×27 cm
10226.

Rufpreis:
5 000 HUF

Galambos Margit (?-?): Cherso (Cres), utcarészlet, 1920-as évek. Ceruza, tempera, papír, jelzés nélkül, jobb alsó sarkában Galambos Margit autográf feliratával (Cherso). 30,5x22,5 cm.
10227.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
28

Gubis Mihály (1948-2006): Éjszakai pillangó, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat próba 2 jelzéssel. 64×87,5 cm. Gyűjtői ritkaság!
10228.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10229.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Betűvetés. Színezett rézkarc, papír. Glatz által jelzett. Üvegezett fakeretben. 35x26 cm.
10231.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10232.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF