Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 602
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2949985
10416
458
Nolipa István Pál (1907-1986): Enteriőr, 1967. Tus, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 22,5x29,5 cm
3038022
10417
458
24000
Nyáry Éva (1946-): Táj, 1989. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm
3031769
10418
458
70000
Nagy Imola (1976-): Maszk. Akril, vászon, , jelzett 40x50 cm
3031773
10419
458
70000
Nagy Imola (1976-): Divatrajz. Akril, ceruza, vászon, , jelzett 40x50 cm
3038084
10420
458
3400
2950052
10421
458
15000
2950103
10422
458
Nolipa István Pál (1907-1986): Forgatag, 1967. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 8,5x31 cm
3068606
10423
458
Szeift Béla (1944-2012): Hófehérke, 1971. Tus, papír, jelzett, kissé foltos, 21×15 cm 2950015
10424
458
28000
Nolipa István Pál (1907-1986): Vurstli (vidámpark), 1943. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 42,5x60 cm 3013258
10425
458
3200
Németh András (1941-): Lébény. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/100), 34×25 cm 2849040
10426
458
Nagy József (?-?), kétoldalas mű: Virágok és férfi portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 21×14,5 cm
3027208
10427
458
70000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Meeting of bodies. Olaj, vászon. Jelezve hátoldalán. 50x40 cm. / oil on canvas, signed on the reverse Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF