Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 602

10416.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nyáry Éva (1946-): Táj, 1989. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm
10417.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Nagy Imola (1976-): Maszk. Akril, vászon, , jelzett 40x50 cm
10418.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Nagy Imola (1976-): Divatrajz. Akril, ceruza, vászon, , jelzett 40x50 cm
10419.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10420.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10421.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Nolipa István Pál (1907-1986): Forgatag, 1967. Színes tus, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. 8,5x31 cm
10422.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Hófehérke, 1971. Tus, papír, jelzett, kissé foltos, 21×15 cm
10423.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nolipa István Pál (1907-1986): Vurstli (vidámpark), 1943. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle kissé sérült. 42,5x60 cm
10424.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Németh András (1941-): Lébény. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/100), 34×25 cm
10425.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Nagy József (?-?), kétoldalas mű: Virágok és férfi portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 21×14,5 cm
10426.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Meeting of bodies. Olaj, vászon. Jelezve hátoldalán. 50x40 cm. / oil on canvas, signed on the reverse
10427.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF