Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 602
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2851410
10392
458
4600
Müller Árpád (1961-2006): Asztronómus. Rézmetszet, merített papír, jelzett, 71/100 számozással. 7×6 cm. 2908556
10393
458
Mezős Béla (1949-): Fantasztikus táj (cím nélkül). Maestro aeroszol festék, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39x29 cm 2908559
10394
458
3028716
10395
458
36000
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Vásári sokadalom. Tempera, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel üvegezett fa keretben, 54x65 cm
3028721
10396
458
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Önarckép. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel, üvegezett fakeretben, 29,5x20 cm
3027014
10397
458
28000
3019731
10398
458
3400
Miskolczy Ferenc (1899-1994): Női portré (olvashatatlan címmel), 1925. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x11 cm.
3038090
10399
458
3400
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Naplementei fények. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 22x14 cm 3055433
10400
458
3800
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Fenyők. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 16x8 cm 2834268
10401
458
3068740
10402
458
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 20x20 cm
3068632
10403
458
Nagy Gábor (1949-): Motívum, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (21/100), 30,5×20,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF