Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 602
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2975412
10295
458
Kellner István (1898-?): Asztali csendélet 1928, Olaj, vászon. Jelzett, dekoratív, aranyozott fa keretben.
2642819
10296
458
3004002
10297
458
Kántor Lajos (1922-2013): Virág csendélet. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben. 33x24 cm
2832902
10298
458
3025345
10299
458
Krupka Ferenc (1870-?): Juhász kutyájával, 1933. Olaj, vászon, jelzett. Javított. Jobb alsó sarkában felületi kopással. 48×60 cm 2888367
10300
458
Konstantin László (1930-): Arckép. Tus, papír, jelzett, lapszéli szakadásokkal, 38x27,5 cm
2890483
10301
458
Konstantin László (1930- ): Táncospár (tanulmány). Akvarell, papír, jelzett a hátoldalon, 21,5x17,5 cm 3037007
10302
458
cca 1908 Kós Károly (1883-1977): "Kis udvarház udvara", fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra kasírozva, 11x15 cm 3066121
10303
458
Kozma Lajos (1884-1948): Csata. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×6,5 cm 3066831
10304
458
Kass János (1927-2010): Úri utca. Szenezett rézkarc, jelzett, sorszámozott 49/100 4x4 cm TAS számára készült üdvözlőlapban 3066092
10305
458
Kádár Béla (1877-1956): Arcok, cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a cinkográfián, 19×13 cm 3066122
10306
458
Kozma Lajos (1884-1948): Lovag. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF