Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 602

Kellner István (1898-?): Asztali csendélet 1928, Olaj, vászon. Jelzett, dekoratív, aranyozott fa keretben.
10295.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10296.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kántor Lajos (1922-2013): Virág csendélet. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben. 33x24 cm
10297.

Rufpreis:
3 000 HUF

10298.

Rufpreis:
6 000 HUF

Krupka Ferenc (1870-?): Juhász kutyájával, 1933. Olaj, vászon, jelzett. Javított. Jobb alsó sarkában felületi kopással. 48×60 cm
10299.

Rufpreis:
12 000 HUF

Konstantin László (1930-): Arckép. Tus, papír, jelzett, lapszéli szakadásokkal, 38x27,5 cm
10300.

Rufpreis:
1 400 HUF

10301.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1908 Kós Károly (1883-1977): "Kis udvarház udvara", fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra kasírozva, 11x15 cm
10302.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Kozma Lajos (1884-1948): Csata. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×6,5 cm
10303.

Rufpreis:
4 000 HUF
15

Kass János (1927-2010): Úri utca. Szenezett rézkarc, jelzett, sorszámozott 49/100 4x4 cm TAS számára készült üdvözlőlapban
10304.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kádár Béla (1877-1956): Arcok, cinkográfia, papír, paszpartuban, jelzett a cinkográfián, 19×13 cm
10305.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Lovag. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×6,5 cm
10306.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF