Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 602
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3045359
10269
458
Hernádi Paula (1947- ): Solling. Litográfia, papír, jelzett, számozott (45/80). Fakeretben. Lap széle kissé foltos. 26,5×23 cm 3030201
10270
458
120000
Haraszty Zsófia (1975-): Napsütötte. Akril, falemez, jelzett a hátoldalán. 106,5x33,5 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3036993
10271
458
Istókovits Kálmán (1898-1990): Álló női akt. Ceruza, papír. Jelezve jobbra középen lent. Üvegezett keretben. 13,5x8,5 cm 3040994
10272
458
24000
Ilosvai Varga István (1895-1978): Férfi portré, 1925. Paris. Szén, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben.24x22 cm
3045099
10273
458
Iván Szilárd (1912-1988): Golgota. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (26/50), üvegezett fakeretben, 29x19 cm
3045119
10274
458
24000
Iván Szilárd (1912-1988): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. Iván Szilárd fényképes eredetiségigazolásával. Üvegezett fakeretben, 25x31 cm. 3044815
10275
458
3024245
10276
458
2948746
10277
458
3006317
10278
458
15000
2987770
10279
458
38000
3067440
10280
458
Imre György: Mediterrán kikötő. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 30,5x48,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF