Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 602

Hernádi Paula (1947- ): Solling. Litográfia, papír, jelzett, számozott (45/80). Fakeretben. Lap széle kissé foltos. 26,5×23 cm
10269.

Rufpreis:
4 000 HUF

Haraszty Zsófia (1975-): Napsütötte. Akril, falemez, jelzett a hátoldalán. 106,5x33,5 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10270.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Istókovits Kálmán (1898-1990): Álló női akt. Ceruza, papír. Jelezve jobbra középen lent. Üvegezett keretben. 13,5x8,5 cm
10271.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ilosvai Varga István (1895-1978): Férfi portré, 1925. Paris. Szén, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben.24x22 cm
10272.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Iván Szilárd (1912-1988): Golgota. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (26/50), üvegezett fakeretben, 29x19 cm
10273.

Rufpreis:
4 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. Iván Szilárd fényképes eredetiségigazolásával. Üvegezett fakeretben, 25x31 cm.
10274.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10275.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10276.

Rufpreis:
2 400 HUF

10277.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10278.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10279.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Imre György: Mediterrán kikötő. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 30,5x48,5 cm
10280.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF