Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 602
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047170
10172
458
28000
3044966
10173
458
Dunay Teréz (1954-): Szent, 2004. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50x40 cm
3044713
10174
458
3044721
10175
458
19000
3040323
10176
458
Doór Ferenc (1918-2015): Dombos út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29,5 cm
3068640
10177
458
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Portré. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (101/1), 18,5x11 cm 3034511
10178
458
Dukai Zsófia (?-): Fekvő női akt, 2003. Olaj, farost, jelzett, 13x18 cm
3024115
10179
458
Oleg Denisenko (1961-): Önarckép, 2005. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány HC jelzéssel. Lap alján a művész szárazbélyegzőjével. 19,5x14,5 cm / Oleg Denisenko (1961-), Ukrainian artist: Self-portrait, 2005. Etching on paper, signed, Artist's Proof HC. With the artist's stamp on the reverse. 19,5x14,5 cm 2760397
10180
458
15000
2838823
10181
458
Diósy Antal (1895-1977): Táj. Akvarell, papír, jelzett. üvegezett fa keretben, 28×38 cm 3028915
10182
458
3034497
10183
458
Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (9/10), hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel, 19,5x16,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF