Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 602

Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Lapméret: 52,5x39 cm.
10587.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10588.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Varga Nándor Lajos (1895-1978), Rohbock után: Pécs látképe. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lapszéli apró folttal. Üvegezett fakeretben. 10x14,5 cm
10589.

Rufpreis:
1 200 HUF

10590.

Rufpreis:
5 000 HUF

10591.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Vasarely Victor (1908-1997): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Heliogravűr, papír. Jelezve középen lent. Üvegezett keretben. 28x28 cm.
10592.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10593.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vöröss Tibor (1911-1999): Városrészlet. Filctoll, papír, 43×30 cm
10594.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): BIDIM. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): BIDIM. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10595.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Varga-Welther Júlia (1955): Süveges asszony, 2016. Linómetszet, vegyes technika, papír, jelzett. 21×15 cm
10596.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10597.

Rufpreis:
10 000 HUF

Andy Warhol (1928-1987): Elvis. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 100 /100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal. Lapméret 39x59 cm / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm, page size 39x59 cm
10598.

Rufpreis:
10 000 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF