Kaszás István Viktor (1928-2015): Egri háztetők. Gouache, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/458-Fernauktion/458.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Kaszas-Istvan-Viktor-1928-2015-Egri-haztetok-Gouache-papir-jelzett-uvegezett-keretben-~II3067327
3067327
10309
458
Rufpreis:
10 000 HUF 27,10 EUR , 31,25 USD
Beschreibung: Kaszás István Viktor (1928-2015): Egri háztetők. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35x49 cm Hátoldalán képcsarnokos címkével
: nagy_andras