https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 206

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1920. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, aranyozott bronz kerékpáros díjérem mellszalagon (30mm) T:XF aranyozás erősen kopott
1
31886.

~1920. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, aranyozott bronz kerékpáros díjérem mellszalagon (30mm) T:XF aranyozás erősen kopott

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1924. "Magyar Athletikai Szövetség - 1924. okt. 6. Győztes csapat" bronz emlékplakett (100x66mm) T:XF
1
31887.

1924. "Magyar Athletikai Szövetség - 1924. okt. 6. Győztes csapat" bronz emlékplakett (100x66mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF
1
31888.

1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF
1
31889.

1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:XF
1
31890.

1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928. "Nemzeti Lovarda Carousselje 1928. febr. 11-12. / A legkiválóbb műlovarnőnek" ezüstözött fém emlékmedál, füllel (24mm) T:AU
1
31891.

1928. "Nemzeti Lovarda Carousselje 1928. febr. 11-12. / A legkiválóbb műlovarnőnek" ezüstözött fém emlékmedál, füllel (24mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina
1
31892.

1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1929. Jelzett Ag birkózó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel, "D. M. T. E. Kovács Gyula vándor dij 1929.VI.9. I.". Szign.: Berán (22,02g/0.800/30mm) T:2
1
31893.

1929. Jelzett Ag birkózó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel, "D. M. T. E. Kovács Gyula vándor dij 1929.VI.9. I.". Szign.: Berán (22,02g/0.800/30mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1930. "OTE" bronz és ezüstözött bronz sportérem (2db, egyik füllel) (23x38mm) + "AMOTE" Zn sportérem (30x38mm) T:XF,VF
1
31894.

~1930. "OTE" bronz és ezüstözött bronz sportérem (2db, egyik füllel) (23x38mm) + "AMOTE" Zn sportérem (30x38mm) T:XF,VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930. 2xklf bronz gyeplabda díjérem (30mm, 48mm) T:XF,VF
1
31895.

~1930. 2xklf bronz gyeplabda díjérem (30mm, 48mm) T:XF,VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930-1940. 6db Matolay Elek tornász fém emlékplakett (6xklf) T:2 patina
1
31896.

~1930-1940. 6db Matolay Elek tornász fém emlékplakett (6xklf) T:2 patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
1
31897.

~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse