Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3041539
31886
456
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1920. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, aranyozott bronz kerékpáros díjérem mellszalagon (30mm) T:XF aranyozás erősen kopott 2912192
31887
456
Numismatik
2912197
31888
456
Numismatik
2912189
31889
456
Numismatik
1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF
3027651
31890
456
Numismatik
1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:XF
3028853
31891
456
Numismatik
1928. "Nemzeti Lovarda Carousselje 1928. febr. 11-12. / A legkiválóbb műlovarnőnek" ezüstözött fém emlékmedál, füllel (24mm) T:AU
2117581
31892
456
Numismatik
3050915
31893
456
11000
Numismatik
1929. Jelzett Ag birkózó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel, "D. M. T. E. Kovács Gyula vándor dij 1929.VI.9. I.". Szign.: Berán (22,02g/0.800/30mm) T:2 2912337
31894
456
Numismatik
~1930. "OTE" bronz és ezüstözött bronz sportérem (2db, egyik füllel) (23x38mm) + "AMOTE" Zn sportérem (30x38mm) T:XF,VF
2912695
31895
456
Numismatik
~1930. 2xklf bronz gyeplabda díjérem (30mm, 48mm) T:XF,VF
2621303
31896
456
Numismatik
~1930-1940. 6db Matolay Elek tornász fém emlékplakett (6xklf) T:2 patina 3026579
31897
456
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF