Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2951194
31874
456
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2798928
31875
456
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki Érem" bronz díjérem, hátoldalon "Műlesiklás 1940 III" gravírozással (40,5mm) + 1963. "1963 ápr. 4. III." lövész díjérem T:2 patina, korrózió
3044479
31876
456
Numismatik
~1900. "Csillag Kerékpáros Kör Budapesten 1899" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem, "SGA" gyártói jelzéssel (30,77g/0.800/33mm) T:AU patina 3029087
31877
456
Numismatik
~1910-1920. "Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság" aranyozott bronz díjérem (41mm) T:XF ph
2778380
31878
456
500
Numismatik
2822160
31879
456
Numismatik
~1920-1940. 5 darabos fém sport emlékérem és -plakett tétel T:1--2-
2952770
31880
456
Numismatik
2763607
31881
456
Numismatik
2775938
31882
456
Numismatik
3027820
31883
456
Numismatik
~1920-1930. "MAC - Magyar Athletikai Club 1875" ezüstözött bronz sport emlékérem "LE" gyártói jelzéssel (37mm) T:AU patina
2968652
31884
456
Numismatik
2968738
31885
456
Numismatik
~1920-1930. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" ezüstözött bronz díjérem mellszalagon, "LUDVIG" gyártói jelzéssel + 1935. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége / 1947-48 1/2 2 hely" bronz díjérem füllel (42x29mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF