https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 206

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A Jövő Nemzedéke a Nemzet Jövője" Zn díjérem, hátoldalán a díjazott neve (61mm) T:AU
1
31850.

Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A Jövő Nemzedéke a Nemzet Jövője" Zn díjérem, hátoldalán a díjazott neve (61mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" kétoldalas, ezüstözött bronz és bronz sport emlékérem (40mm) T:XF,VF patina, korr.
1
31851.

Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" kétoldalas, ezüstözött bronz és bronz sport emlékérem (40mm) T:XF,VF patina, korr.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1883-1943) 1930. "Magyar Sí Szövetség" sí sport díjplakett hátoldalán "1940. II. 2." gravírozással és "Ludvig Bp" gyártói jelzéssel (70x50mm) T:XF
1
31852.

Berán Lajos (1883-1943) 1930. "Magyar Sí Szövetség" sí sport díjplakett hátoldalán "1940. II. 2." gravírozással és "Ludvig Bp" gyártói jelzéssel (70x50mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943), Berán Nándor (1889-1965) 1934. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" ezüstözött bronz sportérem, hátoldalán "BERÁN N BPEST" és "BN" beütővel, gravírozott "XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1938 KIZ. FÉRFI E.V. I." felirattal (37mm) T:AU,XF
1
31853.

Berán Lajos (1882-1943), Berán Nándor (1889-1965) 1934. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" ezüstözött bronz sportérem, hátoldalán "BERÁN N BPEST" és "BN" beütővel, gravírozott "XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1938 KIZ. FÉRFI E.V. I." felirattal (37mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Nándor (1889-1965) 1939-1950. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete" 4db kétoldalas bronz és Zn sportérem tétel, hátoldalán mindegyik gravírozva (45mm) T:1-,2
1
31854.

Berán Nándor (1889-1965) 1939-1950. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete" 4db kétoldalas bronz és Zn sportérem tétel, hátoldalán mindegyik gravírozva (45mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP
1
31855.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem (32mm) T:PP
1
31856.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem (32mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP
1
31857.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" ezüstözött aluminimum és réz emlékérem 30mm) T:1- (PP)
1
31858.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" ezüstözött aluminimum és réz emlékérem 30mm) T:1- (PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (2xklf) (30mm, 45mm) T:XF patina
1
31859.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (2xklf) (30mm, 45mm) T:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas jelzett Ag sport emlékérem, "S.G.A." gyártói jelzéssel (11,35g/0.800/30mm) T:AU patina
1
31860.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas jelzett Ag sport emlékérem, "S.G.A." gyártói jelzéssel (11,35g/0.800/30mm) T:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Exner Károly (1850-1919) DN "Az érdem jeléül" ezüstözött bronz plakett "SGA" gyártói jelzéssel és "50 év - NSB a magyar sportért" gravírozással (55x36mm) T:XF
1
31861.

Exner Károly (1850-1919) DN "Az érdem jeléül" ezüstözött bronz plakett "SGA" gyártói jelzéssel és "50 év - NSB a magyar sportért" gravírozással (55x36mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse