https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 206
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2932541
31862
456
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Fonyó Márton (?-?) 1948. "Nemzeti Sport Bizottság" kétoldalas bronz emlékérem zománcozott rátéttel, eredeti, kopottas tokban (50mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2786144
31863
456
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ /" kétoldalas Zn emlékérem (50mm) T:1-,2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2620365
31864
456
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
3027835
31865
456
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Kallós Ede (1866-1950) 1941. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége - Fegyelem I. osztály, férfi, 1941 - II." Zn díjérem. Az 1941-es férfi I. osztályú bajnokságban a MAFC végzett a 2. helyen. (40mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2912172
31866
456
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Kiss Ferenc (1890-?) DN "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség" bronz emlékplakett (144,5mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3029925
31867
456
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" fém díjérem, szignó nélkül (59mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
2932067
31868
456
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Lajos József (1936-) 1988. "A közös munka emlékére - XI. Ker. Tanács" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán gravírozással, eredeti tokban, mellé nemzetiszín szalag (100mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2912730
31869
456
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Maklári Mösler Endre (?-?) 1942. "Lenti Béla Emlékverseny - MASZ Pestvidéki Kerülete" hadifém díjérem füllel, hátoldalán gravírozással (40mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2741140
31870
456
0
12000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Martinelli Jenő (1886-1949) 1936. "UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év" egyoldalas bronz sport emlékplakett, hátoldalán "Ludvig" gyártói jelzéssel és "1936 ÉVI ÖSSZTELJESÍTMÉNYÉRT" gravírozással (75x54mm) T:1- / Hungary 1936. "UTE (Újpest Gymnastics Association) 50 years" one-sided bronze sport commemorative plaque, with "Ludvig" maker's mark on reverse, engradved on backside. Sign.:Jenő Martinelli (75x54mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2932352
31871
456
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Renner Kálmán (1927-1994) 1965. "Nemzetközi Lovasmérkőzés Sopron" bronz emlékplakett eredeti, kopottas tokban (100x98mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2879069
31872
456
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Sebestyén Sándor (1949-2010) DN "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
2969643
31873
456
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1972. Részben műgyantás, bronz díjérem, hátoldalán "BP. kupa cs. 1972. III." gravírozással, dísztokban (40mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse