https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 206
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3011502
31910
456
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (54x79mm) T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
3005225
31911
456
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. "Dr. Kende Arthur vándordíj védő" bronz díjplakett (81x56mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2913359
31912
456
0
20000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. "Antal Józsefnek levente munkádért a Debreceni MÁV Levente Egylet 1936" ezüstözött bronz díjplakett eredeti, sérült gyártói tokban, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (85x55mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2970021
31913
456
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "100m síkfutás I. 1936" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
3027748
31914
456
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1937. "ABIT - FBSK - III. 1937" egyoldalas bronz tenisz plakett. Szign.: PJ (73x109mm) T:AU,XF patina 3011586
31915
456
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1937. "MABI SE verseny 1937 III. díj" bronz tenisz díjplakett (39x59mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3011508
31916
456
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1938. "MOVE (Magyar Véderő Egylet) Országos Elnökség - Érdemért 1938" bronz tenisz díjplakett ezüstözött betéttel (60x85mm) T:AU,XF 2154660
31917
456
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1938. "Öttusa pi II. 1938" Br plakett "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (55x85mm) fehér márványlapra erősítve (97x137x10mm) T:1- 3048868
31918
456
0
65000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1938. "Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6." lemez díjplakett nagyméretű, emlékoszlopként kialakított fehér márványtalapzaton. (~30kg) T:1- / Hungary 1938. "Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6. (Gymnastics Challenge Cup for the return of Komárom 6. November 1938.)" commemorative sheet plaque on large-size white marble foundation in memorial coulmn fashion. (~30kg) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2912263
31919
456
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1938. "PSE (Postás Sport Egyesület)" bronz díjplakett gravírozással (43x57mm) T:AU patina
Das Lot is nicht erreichbar
2969778
31920
456
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1939. "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE" bronz díjérem füllel, hátoldalán "IV. oszt. ifj. bajn. lszer. csop I. 1938-39" gravírozással (45x31mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3005081
31921
456
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1939. "Cégcsapatok Labdarúgó Ligája" egyoldalas ezüstözött bronz plakett gravírozással (57x86mm) T:XF patina, kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse